top of page
Sun Siyam Resorts, Maledivy

Sun Siyam Resorts je maledivská hotelová síť vlastnící 5 resortů na Maledivách a 1 na Srí Lance. Jedná se o jednu z nejdynamičtějších pohostinských společností na Maledivách. Resorty Sun Siyam jsou známy svým velice unikátním programem All Inclusive a zvýhodněnými cenami pro rodiny s děti. 

Do sítě Sun Siyam Resorts patří fantastický resort Sun Siyam Iru Fushi 4,5* na Noonu atolu, zbrusu nový Siyam World 4*, rovněž na Noonu atolu, tyto resorty se dají perfektně kombinovat, dále pak Sun Siyam Olhuveli 4* na Kaafu atolu / jižním Male atolu, Sun Siyam Vilu Reef 4* (dříve Sun Aqua Vilu Reef) a Sun Siyam Iru Veli 4* (dříve Sun Aqua Iru Veli) na Dhaalu atolu, také vhodné do kombinace a Sun Siyam Pasikudah 4* (dříve Sun Aqua Pasikudah) na Srí Lance.

 

Každý z ostrovů, na něchž jsou resorty vystaveny má své kouzlo. Nejoblíbenějšími resorty other way holiday jsou přírodní ostrovy Iru Fushi, Siyam World a Vilu Reef.

Sun Siyam Resorts - Hotely a resorty na Maledivách a Srí Lance

Resorty maledivské hotelové sítě Sun Siyam Resorts

© Informace a fotografie použité na této stránce o Sun Siyam Resorts

Část informací použitých na této stránce jsou oficiální informace o resortech Sun Siyam Resorts, které jsou doplněné informacemi od personálu resortů, majitelů a mými vlastními zkušenostmi. Fotografie resortů použité na této stránce jsou oficiální fotografie resortů. Osobně jsem zatím nějikolikrát navštívila resorty Sun Siyam Iru Fushi, Siyam World, Sun Siyam Vilu Reef a Sun Siyam Iru Veli. Prezentace resortů na náš web se aktuálně připravuje.

bottom of page