Perfektní Sun Siyam Iru Fushi i other way holiday


Klient: Leoš & Hanka; Praha

Termín: Únor 2017

Lokace: Sun Siyam Iru Fushi na Noonu atolu na Maledivách

Leoš nám napsal: "Dobrý den, děkujem za perfektní výběr resortu, organizaci a celý servis. Nemám rád, žádné dlouhé “haló” kolem… dva - tři maily a je to :-).

Váš výběr resortu nám skvěle sednul (hlavně vinný sklípek, tam jsme jim vypili, byť za prémiové ceny, naše oblíbená vína z Francie, která tam pomalu neprodají za celý rok :-)).

Výběr vilky s bazén byl taky výborný, užili jsme si soukromí, pláž a kolem nás téměř nikde nikdo. Velmi jsme ocenili klid u hlavního bazénu, kam nesměli malá děcka a v podstatě celá tato část byla FOR ADULTS, event. personál se o to vždy velmi rychle, ale slušně, postaral, takže skvělé :-).

Velikost ostrova, obsazení ostrova bylo opravdu tak akorát, aby si člověk dovolenou užil v klidu téměř bez lidí, nejen u bazénu, na pláži, u barů, bohatým výběrem restaurací, ale třeba i ranním během kolem něj...

Myslím, že jsme v tomhle resortu využili skoro všechno, včetně perfektních masážích k krásnem SPA centru. Počasí bylo pořád stejné - krásně!

Vše odpovídalo realitě a našim představám. Takže poděkování a kudy chodím, tudy chválím :-)

Info možná pro další návštěvníky: Pokud nechcete, neutratíte nic navíc, vše co potřebujete a máte na to chuť je v ALL (fakt se to vyplatí), my jsme byli hodně nároční, takže jsme tam taky ještě dost nechali, ale stálo to za to. :-)

Striktně dodržují čas, na minutu :-), kdy vám končí ALL a pak platíte. My jsme dávali vždycky každýmu, kdo nás obsluhoval, pár dolarů a oni nám pak zase část dne před odjezdem (po skončení ALL) na oplátku dávali drinky a jídlo (včetně humra) bez placení :-) ..takže takový malý FAIR TRADE. Díky." PS: obrázky dopošlu.

Leoš a Hanka

OWH odpovídá: "Moc děkujeme za krásnou recenzi. Jsem ráda, že se Vám na Sun Siyam Iru Fushi a byli jste spokojeni. Osobně znám general managera a je to fajn chlapík.

 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP