Recenze | Krásné pláže na Dhigurah a splněný sen na Vakarufalhi


Klient: Jana & Honza, Ostrava, Termín: Únor 2020, Lokace: Dhiguveli Maldives na obydleném ostrově Dhigurah a resort Vakarufalhi na Alif Dhaal atolu

Jana nám napsala: "Dobrý den, Lucko, rádi bychom vám i celému vašemu týmu poděkovali za skvěle zprostředkovanou dovolenou, které se nedalo nic vytknout. Musíme vyzdvihnout vaši vynikající spolupráci, okamžité odpovědi na naše dotazy a kladně vyřízené prosby. Také slovenská delegátka, se kterou jsme ani nepočítali, nám byla po telefonu nápomocná.

Kombinace obydleného ostrovu a resortu je určitě skvělou volbou, kterou všem doporučujeme. Ostrov Dhigurah se nám velmi zalíbil, a to svou přírodou, dlouhou krásnou pláží i díky sand bank, kterou všechny ostrovy nemají a turisté z jiných ostrovů zde dojíždějí ,,na výlet". Místní obyvatelé i personál hotelu Dhiguveli byl moc milý, laskavý a nápomocný. Rovněž jídlo, které v tomto hotelu připravovali, jsme si nemohli vynachválit. V místním obchodě jsme vždy našli, co jsme potřebovali. Na tomto ostrově jsme také absolvovali výlet za žralokem obrovským, což pro nás byl neskutečný zážitek.

Vodní vily v resortu Vakarufalhi byly splněný sen a i přesto, že nám zde sluníčko moc nepřálo, jsme si to užili. Naší hlavní aktivitou bylo šnorchlování, při kterém jsme běžně nacházeli malé manty, žraloky a spoustu zajímavých rybiček. I zde byl moc milý a přátelský personál. Ani na jednom z ostrovů nebylo příliš moc turistů, což byla velká výhoda.

Dovolená naprosto předčila naše očekávání. Mysleli jsme si, že na tyto krásné ostrovy se vzhledem k jejich ceně podíváme asi jen jednou za život, ale již teď víme a doufáme, že tomu tak nebude.

Vaši agenturu už nyní doporučujeme všude, kde se dá a i my se s vámi zase někdy za účelem dokonalé dovolené, velmi rádi spojíme. Opravdu moc děkujeme."

Jana a Honza

OWH odpovídá: "Dobrý den Jano & Honzo, moc vám děkuji za krásnou recenzi. Mám radost, že se vám na Maledivách líbilo. Za doporučení našich služeb moc děkujeme. V případě, že se rozhodnete s námi cestovat ještě někdy v budoucnu, budeme pro vás mít připravenou malou věrnostní slevičku. Přejeme vám, ať se daří."

#Dhigurah #DhiguveliMaldives #Vakarufalhi #kombinaceobydlenýchostrovůaresortů #AlifDhaalatol #líbánky #Maledivy #vnitrostátnílet #rychloloď #relaxnapláži #vodnívily #resorty

 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP