top of page

Krásné pláže na Dhigurah a splněný sen na Vakarufalhi


Dhigurah, Alif Dhaal atol, Maledivy

Klient: Jana & Honza, Ostrava, Termín: Únor 2020, Lokace: Dhiguveli Maldives na obydleném ostrově Dhigurah a resort Vakarufalhi na Alif Dhaal atolu

Jana nám napsala: "Dobrý den, Lucko, rádi bychom vám i celému vašemu týmu poděkovali za skvěle zprostředkovanou dovolenou, které se nedalo nic vytknout. Musíme vyzdvihnout vaši vynikající spolupráci, okamžité odpovědi na naše dotazy a kladně vyřízené prosby. Také slovenská delegátka, se kterou jsme ani nepočítali, nám byla po telefonu nápomocná.

Kombinace obydleného ostrovu a resortu je určitě skvělou volbou, kterou všem doporučujeme. Ostrov Dhigurah se nám velmi zalíbil, a to svou přírodou, dlouhou krásnou pláží i díky sand bank, kterou všechny ostrovy nemají a turisté z jiných ostrovů zde dojíždějí ,,na výlet". Místní obyvatelé i personál hotelu Dhiguveli byl moc milý, laskavý a nápomocný. Rovněž jídlo, které v tomto hotelu připravovali, jsme si nemohli vynachválit. V místním obchodě jsme vždy našli, co jsme potřebovali. Na tomto ostrově jsme také absolvovali výlet za žralokem obrovským, což pro nás byl neskutečný zážitek.

Vodní vily v resortu Vakarufalhi byly splněný sen a i přesto, že nám zde sluníčko moc nepřálo, jsme si to užili. Naší hlavní aktivitou bylo šnorchlování, při kterém jsme běžně nacházeli malé manty, žraloky a spoustu zajímavých rybiček. I zde byl moc milý a přátelský personál. Ani na jednom z ostrovů nebylo příliš moc turistů, což byla velká výhoda.

Dovolená naprosto předčila naše očekávání. Mysleli jsme si, že na tyto krásné ostrovy se vzhledem k jejich ceně podíváme asi jen jednou za život, ale již teď víme a doufáme, že tomu tak nebude.

Vaši agenturu už nyní doporučujeme všude, kde se dá a i my se s vámi zase někdy za účelem dokonalé dovolené, velmi rádi spojíme. Opravdu moc děkujeme."

Jana a Honza

OWH odpovídá: "Dobrý den Jano & Honzo, moc vám děkuji za krásnou recenzi. Mám radost, že se vám na Maledivách líbilo. Za doporučení našich služeb moc děkujeme. V případě, že se rozhodnete s námi cestovat ještě někdy v budoucnu, budeme pro vás mít připravenou malou věrnostní slevičku. Přejeme vám, ať se daří."

Comments


bottom of page