Recenze | Klid na Omadhoo a nádherné Thinadhoo


Klient: Renata a Jirka, Rychnov nad Kněžnou, Termín: Únor / Březen 2019, Lokace: Scuba Inn na Omadhoo na Alif Dhaal atolu a Plumeria Maldives na Thinadhoo na Vaavu atolu

Renata nám napsala: "Ahoj Luci, posílám recenzi a feedback z naší dovolené :-) Ještě jednou MOOOC DĚKUJI ZA VŠE. :-)

Naše dovolená na Maledivy byla snad pro mě první, kdy jsem cestovala přes cestovní kancelář. Vždy jsem si ráda vše zorganizovala sama. Nemám ráda organizované zájezdy a už vůbec ne resorty přeplněné turisty. Moje zadání při výběru dovolené/destinace bylo jasné: Žádné velké resorty, spíše klid a ideálně málo lidí.Tyto mé požadavky byly agenturou OWH splněny na 1000%.

Agentura OWH nám zajistila letenky přes leteckou společnost Emirates. Jejich služby a pohodlnost jsou perfektní. Konzumace nápojů po celý let zdarma, jídlo dobré, navíc pokud cestujete například s dětmi, budete nadšeni z možnosti výběru několika filmů v ČJ. Pouze na cestě zpět byl z Dubaje byl let zprostředkován Fly Dubaj. Jejichž služby jsou velmi omezené a pohodlí v letadle také nenajdeme. Ale to není záležitost OWH.

Vrátíme se zpět k dovolené. :-) Po příletu do Male jsme měli na 10 h. odjet speed boat na ostrov Omadhoo. Bohužel, co se nestalo….speed boat nám ujel, jo i to se může stát. :-) pozn. Chyba na naší straně. Kontaktovala jsem OWH a velmi tímto děkuji za velmi rychlou reakci a komunikaci s penzionem, abychom odjeli z Male v 16h.

Po příjezdu na Omadhoo již na nás v přístavišti čekal velmi milý personál penzionu, který nám odvezl zavazadla a my se ubytovali. Pension Scuba Inn je úžasný! Pokud na dovolené vyhledáváte klid, relax, pohodlí a soukromí…tento penzionek je právě pro vás. První naše večeře byla na pláži, což byl pro nás báječný zážitek. Co se týká výběru jídel (snídaně,večeře) je menší, ale určitě si vyberete….hlady neumřete. :-)

Na ostrově je bikini pláž. V době našeho pobytu bylo na pláži kolem 20 turistů maximálně. Ostrov nabízí krásné šnorchlování (útesy, korály, pestrobarevné rybičky, želvy…) Při pobytu na Omadhoo bylo naším půl denním výletem šnorchlování, spojené s návštěvou Deserted Islandu. Opět nádhera.

Po 5 nocích jsme se přemístili na ostrov Thinadhoo, Plumeria hotel. Při příjezdu na ostrov na nás opět čekal v přístavišti hotelový personál. Při příchodu k hotelu nás čekalo velmi milé přivítání….osvěžující melounový drink a ručníček na osvěžení. Ostrov byl opět nádherný, příroda nepopsatelná. I tady je krásné šnorchlování. Navíc jsme zde viděli murény, baby žraloky, baby rejnoka. Baby žraloci byli k vidění i z pláže, na břehu jich proplouvalo několik za den.

Stravování na hotelu (snídaně, večeře) byly za nás perfektní. Předkrmy, dresingy, saláty, hlavní chody, sweet bar (ten jsem milovala) úžasný byl live cooking (ke snídani - omelety, večeře - těstoviny, ryba).

Na hotelu je o poznání více turistů, především Italové, kteří jsou poněkud hlučnější národností. :-) Co zde musím vychválit je personál hotelu. To je opravdu TOP, TOP, TOP!! Všichni neuvěřitelně milí, přátelští a hlavně stále usměvaví a pozitivně naladění. Každý den jsem byla nadšená z překvapení, které na nás čekalo po úklidu pokoje hotelovou službou - zvířátko vytvarované z ručníků. :-) DOKONALOST…prostě RÁJ.

Závěrem bych chtěla zmínit bezproblémovou a velmi rychlou komunikaci s OWH. Za nás všem doporučujeme!! Vše Vám sestaví dle vašeho zadání / vaši poptávky. Děkujeme, že jsme díky OWH strávili dovolenou / svatební cestu v ráji. :-)"

Renata a Jirka

OWH, Lucie odpovídá: "Milá Renčo, moc děkuji za perfektní feedback / recenzi. Jsme moc rádi, že se vám Maledivy líbily a cestování s OWH také. Třeba někdy příště u nás na Fehendhoo na viděnou."

#Omadhoo #ScubaInn #PlumeriaMaldives #PlumeriaBoutique #Thinadhoo

 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP