Recenze | Fulidhoo & Thinadhoo


Klient: Rosťa s rodinou, Karvinsko, Termín: Leden/Únor 2019, Lokace: Kinan na Fulidhoo / Vaavu atol a Plumeria Maldives / Tree & Island View na Thinadhoo / Vaavu atol

Rosťa nám napsal: "Přeji pěkný den Lucie, s odpovědí jsme trochu otáleli. Důvodem je skutečnost, že nikdy nehodnotíme výlet ihned po návratu, ale raději necháme své dojmy nějaký pátek spočinout a poté je nějak vyhodnotíme.

Služby OWH od prvotní komunikace, od plánování, doporučení, sestavení kalkulace až po řešení drobné kolize při vyzvednutí-nevyzvednutí na letišti, byly opravdu na 100%. A věřte, že bylo by-li to jinak, tak nemáme problém Vám to napsat či jinak vyjádřit.

Fulidhoo - KINAN

Ubytování standard, strava dle očekávání - uspokojující, hlady neumřete. Ostrov...není, co napsat a není se proč vracet. Ostatně vše odpovídalo vašemu popisu.

Thinadhoo - Plumeria

Samé překvapení...služby, ubytování, strava...není co vytknout a navíc musíme uznat, že některé služby doznali změn k lepšímu. Je fakt, že kurz italštiny jsme si nezaplatili, ale díky za něj.

Příroda, myšleno útes, korály atd., statečně odolává nájezdům turistů...uvidíme jak dlouho. Každopádně Thinadhoo ve spojení s Plumerii je super. To, co se tam děje v podobě budování italských osad je děsivé, ale tak to je všude.

Maledivy jsou super, a to nejen pro DETOX, ale také pro duševní očistu, celkové uklidnění a zábavu.

Při plánování opětovného výletu do těchto končin rádi přivítáme Váš tip na ostrov(y) s možnosti šnorchlování z pláže a zajímavým ubytováním...

THINADHOO-PLUMERIA na jiném místě by bylo vynikající.

Každopádně děkujeme za vaše služby a věříme v další zážitky s OWH."

Rosťa s rodinou

OWH / Lucie odpovídá: "Dobrý den Rosťo, moc Vám děkuji za recenzi. Každé si moc vážím, protože na ní málokdo najde čas. Jsem moc ráda, že jste s námi, už potřetí, opět byli spokojení. Velmi rádi, pro Vás připravíme dovolenou plnou relaxu a detoxu i příště. Třeba se náhodou opět potkáme i osobně, jako už náhodou třikrát."

Poznámka: "Rosťa s rodinou s námi na různé ostrovy, přičemž hotel Plumeria a Thinadhoo vždy byly do tripu zakomponovány až na konec, cestovali už po třetí, a to celý život cestují na vlastní pěst bez cestovek. Jeho zájem nás opravdu těší. Dokonce nás doporučil své rodině a nejbližším, kteří s námi také cestovali.

Vyzvednutí-nevyzvednutí na letišti: Rosťa s rodinou a personál penzionu Kinan se na letišti nemohli najít, což se občas stane, když personál nestojí včas na daném místě a pak panikaří. Nakonec, ale vše dopadlo dobře a našli se."

#PlumeriaTreeIslandView #PlumeriaMaldives #PlumeriaBoutique #Thinadhoo #Kinan #Fulidhoo

 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP