• Rosťa

Recenze | Fulidhoo & Thinadhoo


Klient: Rosťa s rodinou, Karvinsko, Termín: Leden/Únor 2019, Lokace: Kinan na Fulidhoo / Vaavu atol a Plumeria Maldives / Tree & Island View na Thinadhoo / Vaavu atol

Rosťa nám napsal: "Přeji pěkný den Lucie, s odpovědí jsme trochu otáleli. Důvodem je skutečnost, že nikdy nehodnotíme výlet ihned po návratu, ale raději necháme své dojmy nějaký pátek spočinout a poté je nějak vyhodnotíme.

Služby OWH od prvotní komunikace, od plánování, doporučení, sestavení kalkulace až po řešení drobné kolize při vyzvednutí-nevyzvednutí na letišti, byly opravdu na 100%. A věřte, že bylo by-li to jinak, tak nemáme problém Vám to napsat či jinak vyjádřit.

Fulidhoo - KINAN

Ubytování standard, strava dle očekávání - uspokojující, hlady neumřete. Ostrov...není, co napsat a není se proč vracet. Ostatně vše odpovídalo vašemu popisu.

Thinadhoo - Plumeria

Samé překvapení...služby, ubytování, strava...není co vytknout a navíc musíme uznat, že některé služby doznali změn k lepšímu. Je fakt, že kurz italštiny jsme si nezaplatili, ale díky za něj.

Příroda, myšleno útes, korály atd., statečně odolává nájezdům turistů...uvidíme jak dlouho. Každopádně Thinadhoo ve spojení s Plumerii je super. To, co se tam děje v podobě budování italských osad je děsivé, ale tak to je všude.

Maledivy jsou super, a to nejen pro DETOX, ale také pro duševní očistu, celkové uklidnění a zábavu.

Při plánování opětovného výletu do těchto končin rádi přivítáme Váš tip na ostrov(y) s možnosti šnorchlování z pláže a zajímavým ubytováním...

THINADHOO-PLUMERIA na jiném místě by bylo vynikající.

Každopádně děkujeme za vaše služby a věříme v další zážitky s OWH."

Rosťa s rodinou

OWH / Lucie odpovídá: "Dobrý den Rosťo, moc Vám děkuji za recenzi. Každé si moc vážím, protože na ní málokdo najde čas. Jsem moc ráda, že jste s námi, už potřetí, opět byli spokojení. Velmi rádi, pro Vás připravíme dovolenou plnou relaxu a detoxu i příště. Třeba se náhodou opět potkáme i osobně, jako už náhodou třikrát."

Poznámka: "Rosťa s rodinou s námi na různé ostrovy, přičemž hotel Plumeria a Thinadhoo vždy byly do tripu zakomponovány až na konec, cestovali už po třetí, a to celý život cestují na vlastní pěst bez cestovek. Jeho zájem nás opravdu těší. Dokonce nás doporučil své rodině a nejbližším, kteří s námi také cestovali.

Vyzvednutí-nevyzvednutí na letišti: Rosťa s rodinou a personál penzionu Kinan se na letišti nemohli najít, což se občas stane, když personál nestojí včas na daném místě a pak panikaří. Nakonec, ale vše dopadlo dobře a našli se."

#PlumeriaTreeIslandView #PlumeriaMaldives #PlumeriaBoutique #Thinadhoo #Kinan #Fulidhoo

  • other way holiday
  • other way holidays
  • Lucie Mohelníková
  • other way holiday
  • other way holidays
  • other way holiday
  • Lucie Mohelníková
  • other way holiday
  • other way holiday
  • other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Sobota: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP