Recenze | Hulhumale, Feridhoo, Ukulhas a Maafushi


Klient: Michal & Karolína, Praha, Termín: Prosinec 2015/Leden 2016, Lokace: Hulhumale, Feridhoo, Ukulhas a Maafushi

Michal nám napsala: "Dobrý den Lucie, chtěli bychom Vám velice poděkovat za organizaci naší nádherné dovolené. Všechny poskytnuté informace byly velice důležité a potřebné, bez Vás bychom se těžko vyznali, jak to na Maledivách funguje. Vše na výbornou!

Co se týče výběru pobytu, byli jsme náročnější a chtěli jsme navštívit během 11 dní více míst a poznat i hlavní město. Postupovala jste přesně podle našich požadavků. Až na místě jsme zjistili, že na hlavní město by nám stačil půl den, jak jste zprvu navrhovala a mohli jsme už v den příletu klidně cestovat do panenské přírody a nepřespávat v Hulhumale.

Na druhou stranu díky 2 dnům v hlavním městě mám pravé perly z Vámi doporučovaného místa. :-) Nejvíce se nám líbil ostrov Feridhoo pro svoji čistotu, klid, pláž jen pro nás a v neposlední řadě krásné rodinné ubytování v hotelu Sevinex Inn s příjemným personálem.

Ukulhas byl více turistický s dlouhou pláží, ale ne tak čirým mořem jako na Feridhoo. Na Ukulhasu se moře vyvážilo skvělým personálem v Gunbaru Inn a širším výběrem jídel v restauraci. Maafushi jste nám doporučila na Silvestra a Nový rok nejlépe, neboť je ostrov komerční a probíhala zde velká oslava Nového roku na pláži.

Ubytování v penzionu Maafushi Village bylo ze všech ubytování nejlepší, vše velice nové a moderní, krásné přivítaní a příprava pokoje, výborné snídaně a velice přátelský a ochotný personál, můžeme jen doporučit!

Co se týkalo peněz měli jsme s sebou vyměněné dolary, ale bylo nutno vybrat i dostatek zdejších peněz. Využili jsme k cestování několikrát rychlo loď, bohužel jsou velice drahé, ale nám se to vyplatilo a díky tomu jsme si ušetřili 2 dny dovolené, doporučujeme.

Na závěr pro všechny co právě čtou recenze, nechte si naplánovat dovolenou od OWH a řiďte se jejich radami a doporučenými ubytováním, vědí co dělají a perfektně znají prostředí, není o čem pochybovat." Děkujeme

Michal & Karolína

OWH odpovídá: "Moc děkujeme za pár krásných řádků. Jsme rádi, že jste měli krásný pobyt a nezapomenutelné zážitky."

#Ukulhas #Rasdhoo #BoduFolhudhoo #Feridhoo

 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP