Recenze | Hulhumale, Dhifffushi a Dhigurah


Klient: Katka a Tomáš, Otravsko, Termín: Prosinec 2015, Lokace: Hulhumale, Bibee na Dhiffushi a TME Retreats na Dhigurah

Katka nám napsala: "Dobrý den Luci, musíme Vám znovu poděkovat za Vaši pomoc hned po příletu na Maledivy, když jsme měli zpožděný let a ujel nám trajekt na Dhiffushi. Díky Vám jsme v pohodě přespali na Hulhumale v Travel Lodge a na Dhiffushi jsme se s ferrym vydali hned druhý den. Bez Vaší pomoci bychom byli nuceni zaplatit nemalé peníze za rychloloď.

Dhiffushi je moc hezký, menší ostrůvek. V penzionu Bibbe jsme byli moc spokojeni - personál byl milý, ochotný, přijeli pro nás do přístavu, což bylo vysvobození, nemuseli jsme tak v písku tahat kufry na kolečkách (toť první postřech, na Maledivy už příště spíše s krosnou :-), stejně tak nás zavezli i v den odjezdu. Bikiny pláž je hned u penzionu, což bylo super! Pláž je menší, ale moc hezká, udržovaná a je s moc hezkým výhledem na resort na protějším ostrově. Určitě můžeme doporučit!

Další naši zastávkou byl ostrov Dhigurah. Cesta ferrym trvala 6 hodin - ale není to nic, co by se nedalo vydržet, člověk se cestou seznámí s místními, kteří nás mile překvapili, jsou milí a usměvaví :-), takže až na velké vlny, které nás potkali to bylo fajn. Ostrov Dhigurah je velký, na dlouhé bikiny pláži si člověk najde vždy místo, kde je úplně sám, což pro mě bylo k nezaplacení a je jen pár kroků od penzionu TME, kde jsme byli se vším moc spokojeni. Na ostrově je krásná zeleň, trošku připomínající prales-nádhera! Jediné co nám znepříjemňovalo pobyt byli moskyti-komáři, nedali pokoj a nedali, ale s tím člověk tak nějak musí počítat. Doporučuji si uďelat výlet na vedlejší ostrov Dhangethi, je tam moc hezká pláž a fajn šnorchlování.

Abych to shrnula, Maledivy jsou nádherné, přála jsem si, aby těch 17 dní, které jsme tam strávili, nikdy neskončily! S Vašim itinerářem, který jsme měli stále u sebe, šlo vše hladce a podle plánu. Děkujeme moc za vše a můžeme všem Vaše služby jen doporučit, což taky děláme. :-). Přejeme Vám, aby ten nadcházející rok byl pro Vás ještě úspěšnější jak ten letošní!"

Katka a Tomáš

OWH odpovídá: "Moc děkujeme za pár krásných řádků. Jsme rádi, že jste měla krásný pobyt a nezapomenutelné zážitky. Ráda jsem vás poznala osobně." :-)

#TMERetreats #Dhigurah #Dhiffushi #Male #Hulhumale #WhiteSandBeachatDhiffushi

 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP