Recenze | Dhigurah, Ukulhas, Thoddoo a Hulhumale


Klient: Petr a spol. (4 osoby)Ostravsko, Termín: Listopad/Prosinec 2015, Lokace: Dhigurah, Ukulhas, Thoddoo a Hulhumale

Petr nám napsal: "Dobrý den Lucie,takže předně bychom vám rádi poděkovali za zprostředkování té nejúžasnější dovolené jakou jsme kdy zažili....veliký dík!!! Pokusím se v krátkosti shrnout náš pobyt.

Ostrov Dhigurah: fantastické pláže s úžasnou šnorchlovačkou hned ze břehu.Ostrov je minimálně obydlen což jen podtrhuje jeho exotičnost.Ubytování vynikající,personál a stravování jedním slovem luxusní.Konal se výlet za velrybím žralokem...úspěch...zdokumentován....kluci z dive centra jsou frajeři!!!Ale hlavně....náš neplavec Jiří už plave!

Ostrov Ukulhas: ostrov v porovnání s Dhigurah mnohem více obydlen.Pláže hezké,šnorchlování výborné.Ubytování na velice slušné úrovni.

Ostrov Thoddoo : byl to ostrov na který jsem se nejvíce těšil a jsem moc rád ,že splnil mé očekávání do posledního písmene.Ubytování v Relax Residence s jeho službami a stravováním snad nejdou ani popsat...prostě boží!!! Vykrmovali si nás tam jako na porážku. Velký dík Alimu a jeho sestře.Je to nádherný plantážemi zarostlý ostrov. Šnorchlování kolem ostrova je trošku komplikováno proudy,ale jinak opět úžasné ...manty se také konaly.Při odjezdu jsme dostali ovoce...včetně breadfruit (super mňamka) a velkou pixli koření.Asi Aliho pozvu k nám;-).

Celkově...lidé jsou velice milí a ochotní pomoci a řešit situace.S nedostatkem pitné vody jsme se nesetkali,protože nám ji cpali pořád a všude...asi abychom jim nevyschli... :-D Takže za nás jednička s hvězdičkou a těšíme se na další Maledivy s OWH, čímž ještě jednou děkují"

Petr s Renatou a Jirka s Petrou

OWH odpovídá: "Moc děkujeme za pár krásných řádků. Jsme rádi, že jste měla krásný pobyt a nezapomenutelné zážitky. Rádi připravíme pobyt i příště."

#TMERetreats #Dhigurah #Ukulhas #Thoddoo #Hulhumale

 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP