top of page

Nejúžasnější dovolená v životě na obydlených ostrovech Dhigurah, Ukulhas, Thoddoo a Hulhumale


Dhigurah, Alif Dhaal, atol, Maledivy

Klient: Petr a spol. (4 osoby)Ostravsko, Termín: Listopad/Prosinec 2015, Lokace: Dhigurah, Ukulhas, Thoddoo a Hulhumale

Petr nám napsal: "Dobrý den Lucie,takže předně bychom vám rádi poděkovali za zprostředkování té nejúžasnější dovolené jakou jsme kdy zažili....veliký dík!!! Pokusím se v krátkosti shrnout náš pobyt.

Ostrov Dhigurah: fantastické pláže s úžasnou šnorchlovačkou hned ze břehu.Ostrov je minimálně obydlen což jen podtrhuje jeho exotičnost.Ubytování vynikající,personál a stravování jedním slovem luxusní.Konal se výlet za velrybím žralokem...úspěch...zdokumentován....kluci z dive centra jsou frajeři!!!Ale hlavně....náš neplavec Jiří už plave!

Ostrov Ukulhas: ostrov v porovnání s Dhigurah mnohem více obydlen.Pláže hezké,šnorchlování výborné.Ubytování na velice slušné úrovni.

Ukulhas a Thoddoo, Maledivy

Ostrov Thoddoo : byl to ostrov na který jsem se nejvíce těšil a jsem moc rád ,že splnil mé očekávání do posledního písmene.Ubytování v Relax Residence s jeho službami a stravováním snad nejdou ani popsat...prostě boží!!! Vykrmovali si nás tam jako na porážku. Velký dík Alimu a jeho sestře.Je to nádherný plantážemi zarostlý ostrov. Šnorchlování kolem ostrova je trošku komplikováno proudy,ale jinak opět úžasné ...manty se také konaly.Při odjezdu jsme dostali ovoce...včetně breadfruit (super mňamka) a velkou pixli koření.Asi Aliho pozvu k nám;-).

Celkově...lidé jsou velice milí a ochotní pomoci a řešit situace.S nedostatkem pitné vody jsme se nesetkali,protože nám ji cpali pořád a všude...asi abychom jim nevyschli... :-D Takže za nás jednička s hvězdičkou a těšíme se na další Maledivy s OWH, čímž ještě jednou děkují"

Petr s Renatou a Jirka s Petrou

OWH odpovídá: "Moc děkujeme za pár krásných řádků. Jsme rádi, že jste měla krásný pobyt a nezapomenutelné zážitky. Rádi připravíme pobyt i příště."

Comments


bottom of page