Recenze | Dhiffushi, Maafushi & Gulhi


Klient: Lenka & Petr, Seč, Termín: Březen 2015, Lokace: Dhiffushi, Maafushi & Gulhi

Lenka Iva nám napsala: "Milá Lucie, konečně se dostávám k tomu, abych naše pocity a zážitky z dovolené předala i Vám. Po zakoupení letenek (jak jinak než na last) nastala etapa "kam" vlastně na Maledivy :). Po několika hodinách strávených na netu, když už jsem získávala pocit, že mám jasno, jsem našla OWH a Lucie Mohelníková. Řekla jsem si zkusím ji oslovit a uvidím...Po našem prvním telefonátu jsem ihned získala pocit, že víte o čem mluvíte, ale zároveň mě "zlomila" informace typu: "tady se nevykoupete v bikinách, tady to nestojí za to... lepší 3 hod ferrym a navštívit jiný ostrov.." .

A vše začalo znovu. Jsem vděčná za to, že jsem tento "šok" absolvovala a svůj plán ve skvělé spolupráci s Vámi dotáhla do konce. Takového živla jsem dlouho nepotkala, ale opravdu vše dle Vašeho itineráře klaplo, na domluvených místech všichni čekali a opět nám pomohli se zavazadly a "naloděním" dál. Jsem moc ráda, i že jsem uposlechla radu absolvovat delší cestu ferrym na ostrov Dhifushi. Byl naprosto luxusní!

Po přesunu na Maafushi jsme byli kapku v šoku z pláže, ale zase své kouzlo měl noční život a možnost výběru restaurací. Opravdu každý ostrov má své a jsem vděčná, že jsem mohla poznat obě stránky Malediv a více lokálních ostrovů. Myslím si, že navštívit zemi není jen o tom válet se na pláži a popíjet drinky v luxusních hotelích.

Opravdu si vážím toho, co děláte a prosím dělejte to s tím Vaším elánem a nadšením takto dál!!! Cestujeme často, ale bohužel cestovních kanceláří a agentur je stále méně, které poskytují informace alespoň z 60% takové, které jsme obdrželi od Vás. Ráda předám kontakt a doporučení známým, kteří na Maledivy budou cestovat, protože vím, že také nebudou zklamáni. Dávejte na sebe pozor a přejeme Vám hodně osobních i pracovních úspěchů! S díky"

Lenka & Petr

OWH odpovídá: "Moc děkujeme za krásnou recenzi. Jsme rádi, že jste měli krásný pobyt a nezapomenutelné zážitky. Navíc jsem se s vámi ráda setkala i osobně a doufám, že se na Maledivách brzy znovu uvidíme." :-)

#Gulhi #Maafushi

 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP