top of page

Nejlepší dovolená na resortu Vilamendhoo na Alif Dhaal atolu na Maledivách

Dovolená na Vilamendhoo Island Resort na Alif Dhaal atolu na Maledivách

Klient: Jindřiška, Ivan a Barbora

Termín: Únor 2024

Lokalita: Jacuzzi Beach Villa na resortu Vilamendhoo na Alif Dhaal atolu na Maledivách; All Inclusive Plus

Letecká společnost: Qatar Airways

 

Jindřiška nám napsala: "Dobrý den, tak konečně jsem se dostala k recenzi, máte pravdu, po příletu z dovolené se to vše nabalí.


Let nic moc, ale to se Vás netýká, zpoždění z Doha 4,5 hod, nestihli jsme malé letadélko z Male, tam jsme čekali 5 hodin, ale přírodě neporučíme.


Na letišti v Male nás čekala místní delegátka, odvedla nás do salonku a nechala na sebe vizitku, pro případ, že bychom něco potřebovali. Vše OK.


Ubytování: Vila s jacuzzi v sekci pro dospělé. Ubytování super, mini plážička (dle nás nejlepší) na jižní straně, severní strana se nám tolik nelíbila a hodně tam foukalo. Stravování all inclusive předčilo naše očekávání, každý večer tematická večeře, číšník jen pro nás, žádné davy u jídla, prostě super.


Celkově chování všech zaměstnanců hotelu bylo velmi vstřícné, se vším poradili, včetně výletů. Velmi se nám líbilo, že jsme skoro nikoho nemuseli potkat, bary i restaurace byly poloprázdné (i když byla plná obsazenost). Sportovního využití nadmíru.


A největší plus je mořský život!!!  Počasí již tak vstřícné nebylo, únor nejsušší měsíc, 2 dny propršely a mimo to každý den sprcho alespoň hodinu. Ale přesto to byla naše nejlepší dovolená a moc rádi bychom jeli za 2 roky znovu.


Chceme ještě jednou poděkovat za Váš výběr resortu, Vaše rady, zařízení letenek a celkově vstřícný přístup. Moc rádi Vás doporučíme dál."


Lucie aneb other way holiday odpovídá: "Milá Jindřiško, moc děkuji za recenzi a krásné fotky. Jsme moc rádi, že vám s námi na Vilamendhoo líbilo. I nás ten deštík v únoru překvapil. Nevídané. Moc děkujeme za doporučení a bude nám potěšením, když se na nás v budoucnu opět obrátíte. Přejeme, ať se daří a těšíme se na příště."

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page