top of page

Krásná dovolená na Sun Island Resort & Spa na Alif Dhaal atolu na Maledivách


Sun Island Resort, Alif Dhaal atol, Maledivy

Klient: Helena a Jirka

Termín: Listopad 2022

Lokalita: Deluxe Beach Villa na Sun Island Resort & Spa na Alif Dhaal atolu / jižním Ari atolu na Maledivách

Helena nám napsala: "Dobrý den Lucie, děkujeme vám za krásnou dovolenou na Sun Islandu, kde jsme byli 8.-16.11.2022 - a omlouváme se za pozdní reakci.


Vše proběhlo jak mělo, váš delegát/ka na nás čekal/a při cestě tam i zpět, vše zařídili k naší spokojenosti. Jak pan delegát tak paní delegátka byli moc milí a nápomocní. Ubytování výborné, podle našich očekávání a dostali jsme pokoj, který jsme žádali.


Při příjezdu jsme dostali "hostitele" , byl to pan Nizam, který se o nás staral celou dobu pobytu. Pokoj/bungalov byl renovovaný a lepší než před pěti lety. Bohužel byla provedena i "renovace" pláže, která dopadla mizerně - vlny následně odnesly krásný jemný písek a do moře vstupovalo velmi špatně přes velké ostré ulity korálů.

Když se nás pan Nizam ptal na spokojenost, vyjádřili jsme zklamání nad "naší" pláží a k naší radosti se pan Nizam postaral, že jsme se mohli přestěhovat do jiného bungalovu s krásnou pláží. Prostě byl úžasný, stejně jako všichni ostatní zaměstnanci.

S pobytem jsme byli spokojení a doufáme, že se sem vrátíme.


Děkujeme vám za vše a doufáme, že se budeme moci v budoucnu na vás zase obrátit. Přejeme krásné dny."


Lucie aneb other way holiday odpovídá: "Dobrý Heleno, moc vám děkuji za a krásnou recenzi a fotky. sem ráda, že se Vám jinak na Maledivách líbilo. Renovace pláží se teď bohužel dějí skoro všude. Je to kvůli zvyšování hladiny oceánů a následných erozí ostrovů, za což může celé lidstvo. Budeme se těšit na příště." Lucie a spol.


Poznámka: Pozor! Sun Island a další resorty z maledivského řetězce Villa Hotels se 1. dubna 2023 přejmenovávají. Společnost Villa Hotels & Resort se mění na Villa Resorts a s tím se mění i celý koncept ze stávajícího na "luxusní". Za mě ale resorty s luxusem nemají nic společného. Luxus opravdu vypadá jinak. Stále se bude jednat o poměrně cenově dostupné resorty v kategorii max. 4*.

Comments


bottom of page