Recenze | Dhigurah, Thinadhoo & svatba na Fehendhoo


Klient: Lucie & Petr, Praha, Termín: Květen 2017, Lokace: TME Retreats at Dhigurah, Plumeria Maldives at Thinadhoo, Vaavu atol & Tropical Village, Fehendhoo, Baa atol. Svatba organizována námi, CA "other way holdiay" a naším penzionem Atholhu Residence.

Lucie & Petr nám napsali: "Zdravím Luci, strávili jsme díky tobě 3 nádherné týdny na lokálních ostrovech a za to Ti moc děkujeme.

Každý týden byl trochu jiný a přesto všechny stály za to. Na Dhigurahu jsme měli to štěstí spatřit pana Whale sharka v celé své kráse, na Thinadhoo jsme se cítili jako princ a princezna v ráji a na Fehendhoo se nám splnil sen a my měli tu nejkrásnější svatbu, jakou jsme si jen mohli přát.

Kdybych měla vypsat co všechno bylo tak super a co jsme viděli, tak to čteš ještě za týden a jen ať si tam všichni pěkně zajedou, protože to rozhodně stojí za to.

Tolik odstínů modré snad nemá žádné jiné moře a ten pocit když jsme plavali se žraloky se prostě popsat ani nedá, to se člověku tají dech a nevěří, že toho může být součástí.

Doufám, že se za tebou na Maledivy ještě vrátíme. Tohle byla, alespoň za nás, ta nejkrásnější dovolená, na které jsme byli. Díky, díky, díky a ještě jednou díky za to, co děláš a jak to děláš, máš náš obdiv a držíme Ti palečky, ať se Ti daří! S pozdravem"

Luci a Petr

OWH odpovídá: "Moc děkujeme za krásnou recenzi. Jsem moc ráda, že se vám na mých nejoblíbenějších ostrovech líbilo a hlavně také u nás na Fehendhoo a že nám na svatbu vyšlo počasí. Moc ráda jsem vás poznala osobně a rozhodně se budu těšit i příště."

Poznámka: Lucka & Petr měli oficiální obřad v ČR perfektně naplánovaný. Když se vraceli z Malediv, hned po příletu, brali se přímo na letišti Václava Havla. Unavení po letu, ale absolutně šťastní i s celou nejbližší rodinnou. Kompletní fotogalerie ze svatby Lucky & Petra z našeho Fehendhoo bude na našem webu k dispozici již brzy.

#TropicalVillage #Fehendhoo #TMERetreats #Dhigurah #PlumeriaTreeIslandView #Thinadhoo #PlumeriaMaldives #PlumeriaBoutique

 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP