top of page

Nádherná dovolená s potápěním na Dhigurah a Thinadhoo


Dhigurah, Alif Dhaal atol, Maledivy

Klient: Dáša & spol. (8 osob - potápěči), Krkonoše, Termín: Březen 2018, Lokace: TME Retreats na Dhigurah, Alif Dhaal atol (6 nocí) a Plumeria Maldives na Thinadhoo, Vaavu atol (6 nocí). Stejný okruh jako Maledivy s Lucií a okruh č. II

Dáša nám napsala: "Dobrý den, moc, moc děkujeme. Dovolená byla opravdu nádherná. Z vaší strany vše perfektně zařízené, spokojenost 100% s vašimi službami. Vše fungovalo. Super dispo od vás.

Na Dhigurahu se nám líbilo blízko moře, trochu lepší kuchyně – víc orientální, pláž divočejší, víc nám vyhovovalo ubytko, přízemí, chodili jsme naboso…Jenom jsme byli rozházení po resortu, ale zvykli jsme si a cestu jsme k sobě vždy našli….

Plumeria Maldives, Thinadhoo, Vaavu atol, Maledivy

Thinadhoo - hotel - už to nebyla taková divočina :-)), mě osobně – lepší pláž, uklizeno, víc života na šnorchlování, žraloci… Potápěči – více spokojeni na Dhigurahu - moc chvála na potápěčské centrum, spokojenost s maledivským, potápěčským průvodcem…Víc života v moři na Dhigurah, manžel konečně viděl žraloka velrybího…Kuchyň v hotelu spíše na evropský způsob, tak trochu egypt? :-))), ale fakt jsme moc spokojeni, moc nám chutnalo, líbilo.My jsme totiž takoví neprudiči…, spokojení všude, hlavně si to užijeme, a nemusím vařit…, Ke spokojenosti mi stačí čisto a fungující toaleta a sprcha… na pokoji. Každý ostrov měl svoje plus a mínus.

Celkově ale vynikající dovolená. Žádný konflikt, i když se přiznám, že jsme riskovali a opalovali se nahoře bez… Na vaši CK bude samá chvála a budeme všude doporučovat….Zařizujete ještě jiné destinace? Moc ještě jednou děkujeme…

Dáša & spol.

OWH odpovídá: "Moc děkujeme za recenzi. Jsme moc rádi, že se vám na mých dvou nejoblíbenějších ostrovech líbilo. Hotely pro turisty začaly nabízet více mezinárodní kuchyni. Ne každý má rád kari a pálivé. Lokální bistra nabízí místní kuchyni pořád. Na potápění a šnorchlování jsou Alif Dhaal i Vaavu jedny z nejlepších atolů. Třeba někdy příště na viděnou."

bottom of page