Recenze | Potápění na Dhigurah & Thinadhoo


Klient: Dáša & spol. (8 osob - potápěči), Krkonoše, Termín: Březen 2018, Lokace: TME Retreats na Dhigurah, Alif Dhaal atol (6 nocí) a Plumeria Maldives na Thinadhoo, Vaavu atol (6 nocí). Stejný okruh jako Maledivy s Lucií a okruh č. II

Dáša nám napsala: "Dobrý den, moc, moc děkujeme. Dovolená byla opravdu nádherná. Z vaší strany vše perfektně zařízené, spokojenost 100% s vašimi službami. Vše fungovalo. Super dispo od vás.

Na Dhigurahu se nám líbilo blízko moře, trochu lepší kuchyně – víc orientální, pláž divočejší, víc nám vyhovovalo ubytko, přízemí, chodili jsme naboso…Jenom jsme byli rozházení po resortu, ale zvykli jsme si a cestu jsme k sobě vždy našli….

Thinadhoo - hotel - už to nebyla taková divočina :-)), mě osobně – lepší pláž, uklizeno, víc života na šnorchlování, žraloci… Potápěči – více spokojeni na Dhigurahu - moc chvála na potápěčské centrum, spokojenost s maledivským, potápěčským průvodcem…Víc života v moři na Dhigurah, manžel konečně viděl žraloka velrybího…Kuchyň v hotelu spíše na evropský způsob, tak trochu egypt? :-))), ale fakt jsme moc spokojeni, moc nám chutnalo, líbilo.My jsme totiž takoví neprudiči…, spokojení všude, hlavně si to užijeme, a nemusím vařit…, Ke spokojenosti mi stačí čisto a fungující toaleta a sprcha… na pokoji. Každý ostrov měl svoje plus a mínus.

Celkově ale vynikající dovolená. Žádný konflikt, i když se přiznám, že jsme riskovali a opalovali se nahoře bez… Na vaši CK bude samá chvála a budeme všude doporučovat….Zařizujete ještě jiné destinace? Moc ještě jednou děkujeme…

Dáša & spol.

OWH odpovídá: "Moc děkujeme za recenzi. Jsme moc rádi, že se vám na mých dvou nejoblíbenějších ostrovech líbilo. Hotely pro turisty začaly nabízet více mezinárodní kuchyni. Ne každý má rád kari a pálivé. Lokální bistra nabízí místní kuchyni pořád. Na potápění a šnorchlování jsou Alif Dhaal i Vaavu jedny z nejlepších atolů. Třeba někdy příště na viděnou."

#Dhigurah #Thinadhoo #potápění #PlumeriaMaldives #PlumeriaBoutique

 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP