top of page

Krásné dny na Thinadhoo a v hotelu Plumeria Maldives


Plumeria Maldives, Boutique, Thinadhoo, Vaavu atol, Maledivy

Klient: Helena & spol. (4 osoby), Praha, Termín: Únor 2018, Lokace: Plumeria Boutique at Thinadhoo, Vaavu atol

Helena nám napsala: "Dobrý den Luci. Chtěla bych ještě jednou za celou naší "partu" poděkovat za zprostředkování krásných dnů na Maledivách v hotelu Plumeria, nemáme sebemenší připomínku jak na Vaší agenturu, tak na ubytování, hotelové služby, jídlo, Viliama jako našeho spasitele :-D, personál velice milý, věčně usměvavý, no zkrátka ať přemýšlím jak přemýšlím, nenajdeme nic, co by nás vykolejilo, prima byl večerní rybolov i šnorchlovačka se žraloky, ten naprostý klid, kdy jsme byli chvílemi sami na pláži, no o tom se nám ani nezdálo, o to je horší návrat do reality.

Jen nám bohužel nevyšla moc cesta zpátky, kdy jsme nabrali už v Male 1,5 hod zpoždění (nevíme proč), tím pádem na nás nečekal spoj v Moskvě - letěli jsme s Aeroflotem, přestože jsme si mysleli, že to dáme, zbyla nám tam půlhodinka, no bohužel, a tak jsme tam čekali 4 hodiny, než pro nás přiletí ČSA jako náhrada za Aeroflot. Proto jsme v Praze sedli místo ve 21.15 až v půl druhé, bylo to dlouhé a únavné, ale již je zapomenuto,zkrátka se to stalo a hlavně, že jsme se v pořádku vrátili.Takže závěrem velký dík, rádi jsme se s Vámi setkali a už přemýšlíme, jak naložit s příštím rokem :-D :-D :-D Mějte se moc krásně a zase někdy navi!"

Helena & spol.

OWH odpovídá: "Dobrý den Heleno a spol. Moc děkuji za krásnou recenzi. Jsme rádi, že se Vám na Thinadhoo líbilo. I já jsem vás všechny ráda poznala osobně. S Aeroflotem je to tak bohužel vždy. Buď ztratí kufry a nebo zpoždění a podobně. Brzy na viděnou třeba u nás na Atholhu Residence a na Fehendhoo."

#PlumeriaTreeIslandView #PlumeriaMaldives #PlumeriaBoutique #Thinadhoo

bottom of page