Recenze | Hulhumale & Plumeria Maldives


Klient: Jana & Martin, Jablonec nad Nisou, Termín: Únor 2018, Lokace: H78 at Hulhumale & Plumeria Boutique at Thinadhoo, Vaavu atol

Jana & Martin nám napsali: "Dobrý den, tak jsme se konečně dostali k tomu, abychom napsali recenzi na Vámi zařízenou dovolenou na Maledivách. Píšeme jí i po takové době hlavně proto, že dovolená byla naprosto dokonalá a za to vděčíme Vám :).

V první řadě bych chtěla pochválit Vaši rychlou reakci na první poptávkový e-mail, jelikož jsme zařizovali pobyt na Maledivách poměrně narychlo, nebyli jsme si jistí, že vše stihneme vykomunikovat před odletem (před Maledivami jsme byli ještě na Srí Lance), Váš rychlý přístup a vstřícnost nás ale již na začátku přesvědčila o tom, že jsme zvolili správnou cestu.

Vzhledem k pozdnímu příletu jsme jednu noc strávili na ostrově Hulhumale v hotelu H78, kde se o nás moc hezky postarali. Druhý den jsme měli dopoledne zorganizovaný odjezd na ostrov Thinadhoo do hotelu Plumeria Boutique, tam nás mile překvapil slovensky mluvící delegát, který nám hned vše ukázal a vysvětlil. Dále bylo již vše ještě víc nad očekávání, luxusní hotel, skvělé jídlo, zábavné animační večerní programy, nádherné výlety, naprosto okouzlující pláže a průzračná voda plná podmořského světa a navíc jsme úplnou náhodou měli tu čest se seznámit i s Vámi :).

Díky obsáhlému itineráři jsme byli schopni se poslední den vypravit i do hlavního města Malé a projít si ho, což bychom bez Vašich rad rozhodně neriskovali. Vaše znalost Malediv je ohromující. Moc Vám děkujeme za perfektní dovolenou, a příště, až budeme chtít vyrazit, jistě se na Vás znovu rádi obrátíme a doporučíme Vás všem známým :). Přejeme mnoho zdaru a pokračujte v dobré práci :)."

Jana & Martin

OWH odpovídá: "Dobrý den Jano & Martine, moc vám děkuji za moc krásnou recenzi. Až mě radostí skoro ukápla slza. :-) Jsem moc ráda, že se vám u nás na Maledivách a hlavně na mém oblíbeném Thinadhoo líbilo. Bylo moc milé se s vámi potkat osobně a dát si ten nealko sunset coctail! Za doporučení kamarádům děkujeme a bude nám potěšením i příště. Třeba u nás na Fehendhoo a našem penzionu Atholhu Residence, až bude hotov. Ať se vám daří. Lucie a spol."

#PlumeriaTreeIslandView #PlumeriaMaldives #PlumeriaBoutique #Thinadhoo #H78 #Hulhumale

 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP