top of page

Stopover na Hulhumale a dokonalá dovolená v hotelu Plumeria Maldives na Thinadhoo


Plumeria Maldives, Boutique, Thinadhoo, Vaavu atol, Maledivy

Klient: Jana & Martin, Jablonec nad Nisou, Termín: Únor 2018, Lokace: H78 at Hulhumale & Plumeria Boutique at Thinadhoo, Vaavu atol

Jana & Martin nám napsali: "Dobrý den, tak jsme se konečně dostali k tomu, abychom napsali recenzi na Vámi zařízenou dovolenou na Maledivách. Píšeme jí i po takové době hlavně proto, že dovolená byla naprosto dokonalá a za to vděčíme Vám :).

V první řadě bych chtěla pochválit Vaši rychlou reakci na první poptávkový e-mail, jelikož jsme zařizovali pobyt na Maledivách poměrně narychlo, nebyli jsme si jistí, že vše stihneme vykomunikovat před odletem (před Maledivami jsme byli ještě na Srí Lance), Váš rychlý přístup a vstřícnost nás ale již na začátku přesvědčila o tom, že jsme zvolili správnou cestu.

Vzhledem k pozdnímu příletu jsme jednu noc strávili na ostrově Hulhumale v hotelu H78, kde se o nás moc hezky postarali. Druhý den jsme měli dopoledne zorganizovaný odjezd na ostrov Thinadhoo do hotelu Plumeria Boutique, tam nás mile překvapil slovensky mluvící delegát, který nám hned vše ukázal a vysvětlil. Dále bylo již vše ještě víc nad očekávání, luxusní hotel, skvělé jídlo, zábavné animační večerní programy, nádherné výlety, naprosto okouzlující pláže a průzračná voda plná podmořského světa a navíc jsme úplnou náhodou měli tu čest se seznámit i s Vámi :).

Díky obsáhlému itineráři jsme byli schopni se poslední den vypravit i do hlavního města Malé a projít si ho, což bychom bez Vašich rad rozhodně neriskovali. Vaše znalost Malediv je ohromující. Moc Vám děkujeme za perfektní dovolenou, a příště, až budeme chtít vyrazit, jistě se na Vás znovu rádi obrátíme a doporučíme Vás všem známým :). Přejeme mnoho zdaru a pokračujte v dobré práci :)."

Jana & Martin

OWH odpovídá: "Dobrý den Jano & Martine, moc vám děkuji za moc krásnou recenzi. Až mě radostí skoro ukápla slza. :-) Jsem moc ráda, že se vám u nás na Maledivách a hlavně na mém oblíbeném Thinadhoo líbilo. Bylo moc milé se s vámi potkat osobně a dát si ten nealko sunset coctail! Za doporučení kamarádům děkujeme a bude nám potěšením i příště. Třeba u nás na Fehendhoo a našem penzionu Atholhu Residence, až bude hotov. Ať se vám daří. Lucie a spol."

bottom of page