top of page

Krásné zážitky z poznávací dovolené Maledivy s Lucií III / 2017


Svatba Maledivy, Fehendhoo, Baa atol,

Klient: Jitka & Láďa, Kladno, Termín: Prosinec 2017, Lokace: Dharavandhoo, Fehendhoo - Okruh č. III plus prodloužení na Plumeria Maldives na Thinadhoo, Vaavu atol.

Jitka & Láďa nám napsali: "Ahoj Lucko, už je to měsíc co jsme se vrátili z dovolené, kterou jsme absolvovali prostřednictvím tvé cestovní agentury. Od příjezdu, po celou tu dobu, žijeme stále ještě ze zážitků a hledáme slova, jak nejlépe vyjádřit naší plnou spokojenost. Při našem, celkem šestnáctidenním pobytu na Maledivách, jsme navštívili několik atolů a tím i ostrovů. Všude jsme se setkali s výborným servisem.

Rádi bychom zmínili ta místa, která jsme absolvovali s tebou, ať už se jednalo o ubytování, jídlo, výlety nebo společně strávený čas. Vše bylo perfektně zorganizováno a velmi dobře na sebe časově navazovalo. Rádi bychom ti co nejsrdečněji poděkovali. Nesmíme také zapomenout na Siraaje, na jeho obětavost a pozornost v čase, který s námi strávil a pomohl nám ho tak příjemně obohatit. Prosím, vyřiď mu naše velké poděkování.

Plumeria Maldives, Thinadhoo, Vaavu atol, Maledivy

Pro nás to byla jedna z mála dovolených bohatých na krásné zážitky. Stihli jsme načerpat mnoho energie a při tom se plně věnovat atmosféře kouzelného tropického ráje. A to vše díky tvé profesionální organizaci. Pochopitelně, nezbývá nám, než touto cestou doporučit tvou agenturu a tvoje služby všem ostatním, kteří budou přemýšlet o cestě na Maledivy. Bez tvých schopností a dlouholetých zkušeností, by náš pobyt nebyl takovým "rájem", jakým si opravdu zaslouží. Ještě jednou ti moc děkujeme.

Láďa a Jitka Vojíkovi

OWH odpovídá: "Moc děkujeme za krásnou recenzi. Jsem moc ráda, že se vám cestování a poznávání se mnou a Sirou na mých nejoblíbenějších ostrovech líbilo a hlavně také u nás na Fehendhoo. Moc ráda jsem vás poznala osobně. Ať se daří a třeba někdy příště na viděnou."

bottom of page