Recenze | Maledivy s Lucií III / 2017


Klient: Jitka & Láďa, Kladno, Termín: Prosinec 2017, Lokace: Dharavandhoo, Fehendhoo - Okruh č. III plus prodloužení na Plumeria Maldives na Thinadhoo, Vaavu atol.

Jitka & Láďa nám napsali: "Ahoj Lucko, už je to měsíc co jsme se vrátili z dovolené, kterou jsme absolvovali prostřednictvím tvé cestovní agentury. Od příjezdu, po celou tu dobu, žijeme stále ještě ze zážitků a hledáme slova, jak nejlépe vyjádřit naší plnou spokojenost. Při našem, celkem šestnáctidenním pobytu na Maledivách, jsme navštívili několik atolů a tím i ostrovů. Všude jsme se setkali s výborným servisem.

Rádi bychom zmínili ta místa, která jsme absolvovali s tebou, ať už se jednalo o ubytování, jídlo, výlety nebo společně strávený čas. Vše bylo perfektně zorganizováno a velmi dobře na sebe časově navazovalo. Rádi bychom ti co nejsrdečněji poděkovali. Nesmíme také zapomenout na Siraaje, na jeho obětavost a pozornost v čase, který s námi strávil a pomohl nám ho tak příjemně obohatit. Prosím, vyřiď mu naše velké poděkování.

Pro nás to byla jedna z mála dovolených bohatých na krásné zážitky. Stihli jsme načerpat mnoho energie a při tom se plně věnovat atmosféře kouzelného tropického ráje. A to vše díky tvé profesionální organizaci. Pochopitelně, nezbývá nám, než touto cestou doporučit tvou agenturu a tvoje služby všem ostatním, kteří budou přemýšlet o cestě na Maledivy. Bez tvých schopností a dlouholetých zkušeností, by náš pobyt nebyl takovým "rájem", jakým si opravdu zaslouží. Ještě jednou ti moc děkujeme.

Láďa a Jitka Vojíkovi

OWH odpovídá: "Moc děkujeme za krásnou recenzi. Jsem moc ráda, že se vám cestování a poznávání se mnou a Sirou na mých nejoblíbenějších ostrovech líbilo a hlavně také u nás na Fehendhoo. Moc ráda jsem vás poznala osobně. Ať se daří a třeba někdy příště na viděnou."

#TropicalVillage #Fehendhoo #PlumeriaTreeIslandView #Thinadhoo #PlumeriaMaldives #PlumeriaBoutique #MaledivysLucií #Maledivysprůvodcem

 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP