top of page
Dharavandhoo, Baa atol, Maledivy

Dharavandhoo na Baa atolu na Maledivách - Tranzitní ostrov

Středně vělký zelený ostrov s korálovým útesem, vlastním vnistrostátním letištěm, vhodný převážně k tranzitu nebo v případě dešťové sezóny ke krátkému pobytu a zážitku šnorchlování s velkým množstvím mant a žralokem obrovským na Hanifaru Bay, to je Dharavandhoo na Baa atolu na Maledivách. Ostrov jsme osobně několikrát navštívili a prozkoumali jej. Více informací o ostrově již brzy. Prezentaci právě připravuji.

Všeobecné informace o obydleném ostrově Dharavandhoo

Ostrov: Dharavadnhoo

Atol: Baa atol

Lokalita ostrova

Vzdálenost od letiště: 116,30 km

Doprava: vnitrostátní let

Počet obyvatel (2015): 839

Ubytování na obydleném ostrově Dharavandhoo - Pouze v sezóně na manty a whale shark

Dharavandhoo nabízíme pouze v dešťové sezóně v případě zájmu šnorchlování s mantami a žralokem obrovským v laguně Hanifaru Bay. Zažijte pohostinnost jednoho z našich partnerských plážových hotelů nebo penzionů. Pro více informací a cenovou nabídku nás kontaktujete e-mailem.

© Informace a fotografie použité na této stránce o obydleném ostrově Dharavandhoo

Veškeré informace použité na této stránce pochází z mých vlastních zkušeností a pobytu na obydleném ostrově Dharavandhoo. Fotografie z ostrova Dharavandhoo použité na této stránce jsou mé vlastní fotografie pořízené během pobytu na ostrově a v jeho okolí.

Cenová nabídka dovolené na obydleném ostrově Dharavandhoo na Baa atolu na Maledivách

Cenovou nabídku pobytu na obydleném ostrově Dharavandhoo na Baa atolu na Maledivách, pobyt v penzionu (ubytování, strava a doprava z letiště na Dharavandhoo a zpět) pro vás připravíme na míru. Stačí zadat poptávku dle instrukcí na stránce Poptávka.

Další info a volitelné doplňující služby k dovolené na obydleném ostrově Dharavandhoo

bottom of page