Recenze | Fehendhoo & Plumeria Maldives, Thinadhoo


Klient: Eva, Roman & holky (8 a 10 let), Mělnicko, Termín: Prosinec 2017, Lokace: Tropical Village at Fehendhoo & Plumeria Maldives at Thinadhoo, Vaavu atol

Eva nám napsala: "Dobrý den Lucie, nejprve bych Vám chtěla poděkovat za úžasnou dovolenou!!!! Byli jsme na Maledivách podruhé (i poprvé jsme využiili služeb OWH), ale tentoktát to překonalo naše očekávaní.

Cestovali jsme s Emirates. Pouze po cestě z Male do Dubaje jsme měli cca 1 hodinu zpoždění. Jinak vše o.k. 1.noc jsme strávili v Hulhumale, v hotelu h78. Všechno proběhlo v pořádku. Dle vašeho itineráře jsme se naladili do pohody a klidu s tím, že na Maledivách čas nikdo neřeší :-.) Na letišti sice nikdo z hotelu nečekal, ale jeden z místních se nás ujal a po několika telefonátech nás odvezl do hotelu.

Druhý den dopoledne jsme odjeli na úžasný ostrov Fehendhoo. Z přístavu nás odvedli do hotelu, kde bylo milým překvapením, když nás Lucie čekala na recepci a vše nám vysvětlila a ukázala ostrov. Musím říct, že Fehendhoo nám učaroval. Vaše budoucí pláž bude na 100% nejhezčí bikini pláž na ostrově.

Hotel Tropical Village byl opravdu hezký. Krásné velké pokoje a úžasně pohodlné postele. Jídlo bylo super, lidi byli ochotní. Vůbec se nám nechtělo odjíždět.

Náš druhý ostrov byl Thinadhoo a hotel Plumeria. Tady jsme se vraceli podruhé. Nevíme, co jste jim řekla, ale chovali se k nám jako k V.I.P. :-) Ubytovali nás v nových bungalovech kousek od pláže. Během pobytu jsme měli nadstandardní služby. Všichni byli tak milí a ochotní. Využili jsme několikrát i služeb noveho SPA salónu. Také jsme se nechali odvézt na opuštěný ostrov kousek od Thinadhoo. Všechno bylo skvělé. Na oběd jsme několikrát zašli do restaurace v přístavu, Le bois Cherry. Moc dobré jídlo i káva. Poslední večer nás překvapili soukromou večeří na pláži. Prostě to bylo super !!!!!

Moc, moc děkujeme za fantastickou dovolenou. Mějte se krásně a doufám, že se na Maledivách zase potkáme :-)

Eva & spol.

OWH odpovídá: "Moc děkujeme za hezkou recenzi. Jsem moc ráda, že se vám u nás na Fehendhoo a na Thinadhoo líbilo. :-) Moc rádi vás příště přivítáme u nás na Atholhu Residence. Už se na vás těšíme. Hlavně Siraa na holky. :-)

Jak jsme říkala, zřejmě za to, že na vás z H78 nečekali, může zpoždění letadla. Občas se to stane a proto je na letišti info koutek odkud se do hotelu dá zavolat. Jinak v tomto hotelu už 3 roky ubytováváme skoro všechny naše klienty a standardně vždy vše funguje. Je pravda, že už jsme tu podobný případ, jako ten váš už měli. I já sama, vždy když jsem ve městě, stále ještě nemáme hotov byt, pobývám. Kdyby bylo něco špatně, nejsem tam."

#Baaatol #PlumeriaTreeIslandView #PlumeriaMaldives #PlumeriaBoutique #Thinadhoo #TropicalVillage #Fehendhoo

 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP

© ​Design webu, text a fotografie, to vše dělané s láskou k práci a hlavně k Maledivám by Lucie Mohelníková 2009 - 2021.