• Eva

Recenze | Fehendhoo & Plumeria Maldives, Thinadhoo


Klient: Eva, Roman & holky (8 a 10 let), Mělnicko, Termín: Prosinec 2017, Lokace: Tropical Village at Fehendhoo & Plumeria Maldives at Thinadhoo, Vaavu atol

Eva nám napsala: "Dobrý den Lucie, nejprve bych Vám chtěla poděkovat za úžasnou dovolenou!!!! Byli jsme na Maledivách podruhé (i poprvé jsme využiili služeb OWH), ale tentoktát to překonalo naše očekávaní.

Cestovali jsme s Emirates. Pouze po cestě z Male do Dubaje jsme měli cca 1 hodinu zpoždění. Jinak vše o.k. 1.noc jsme strávili v Hulhumale, v hotelu h78. Všechno proběhlo v pořádku. Dle vašeho itineráře jsme se naladili do pohody a klidu s tím, že na Maledivách čas nikdo neřeší :-.) Na letišti sice nikdo z hotelu nečekal, ale jeden z místních se nás ujal a po několika telefonátech nás odvezl do hotelu.

Druhý den dopoledne jsme odjeli na úžasný ostrov Fehendhoo. Z přístavu nás odvedli do hotelu, kde bylo milým překvapením, když nás Lucie čekala na recepci a vše nám vysvětlila a ukázala ostrov. Musím říct, že Fehendhoo nám učaroval. Vaše budoucí pláž bude na 100% nejhezčí bikini pláž na ostrově.

Hotel Tropical Village byl opravdu hezký. Krásné velké pokoje a úžasně pohodlné postele. Jídlo bylo super, lidi byli ochotní. Vůbec se nám nechtělo odjíždět.

Náš druhý ostrov byl Thinadhoo a hotel Plumeria. Tady jsme se vraceli podruhé. Nevíme, co jste jim řekla, ale chovali se k nám jako k V.I.P. :-) Ubytovali nás v nových bungalovech kousek od pláže. Během pobytu jsme měli nadstandardní služby. Všichni byli tak milí a ochotní. Využili jsme několikrát i služeb noveho SPA salónu. Také jsme se nechali odvézt na opuštěný ostrov kousek od Thinadhoo. Všechno bylo skvělé. Na oběd jsme několikrát zašli do restaurace v přístavu, Le bois Cherry. Moc dobré jídlo i káva. Poslední večer nás překvapili soukromou večeří na pláži. Prostě to bylo super !!!!!

Moc, moc děkujeme za fantastickou dovolenou. Mějte se krásně a doufám, že se na Maledivách zase potkáme :-)

Eva & spol.

OWH odpovídá: "Moc děkujeme za hezkou recenzi. Jsem moc ráda, že se vám u nás na Fehendhoo a na Thinadhoo líbilo. :-) Moc rádi vás příště přivítáme u nás na Atholhu Residence. Už se na vás těšíme. Hlavně Siraa na holky. :-)

Jak jsme říkala, zřejmě za to, že na vás z H78 nečekali, může zpoždění letadla. Občas se to stane a proto je na letišti info koutek odkud se do hotelu dá zavolat. Jinak v tomto hotelu už 3 roky ubytováváme skoro všechny naše klienty a standardně vždy vše funguje. Je pravda, že už jsme tu podobný případ, jako ten váš už měli. I já sama, vždy když jsem ve městě, stále ještě nemáme hotov byt, pobývám. Kdyby bylo něco špatně, nejsem tam."

#Baaatol #PlumeriaTreeIslandView #PlumeriaMaldives #PlumeriaBoutique #Thinadhoo #TropicalVillage #Fehendhoo

 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Sobota: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP