top of page

Nezapomenutelný zažítek z dovolené na Thinadhoo a v Royal Island Resort


Plumeria Maldives, Thinadhoo, Vaavu atol, Maledivy

Klient: Roman & Věra, Brno, Termín: Červen 2017, Lokace: Plumeria Maldives na Thinadhoo, Vaavu & Royal Island Resort & Spa, Baa atol

Roman nám napsal: "Dobry den, nase recenze z celkoveho dojmu za pobyt na Maledivach jsou kladne. Prece jen, i pro Vas je trochu rozvedu.

Na lokalnim ostrove bych chtel opravdu ocenit neskutecne privetivy a ochotny pristup zamestnancu Plumeria. Vse co jsme si prali bylo splneno a v nicem nebyl problem. Tim, ze to je mensi hotel, dokazi vytvorit velmi osobni pristup ke kazdemu hostu, coz ocenuji. Oproti Roayal Island maji za to velke "plus". I takova malickost, jakoze vam personal otevre dvere, udela velmi pozitivni dojem. Velice komforni povazuji, ze na hotelu byl slovensky delegat. Bylo to opravdu velmi pohodlne a bezstarostne. Prestoze jsme vetsi cast pobytu jiz nemeli v Plumerii jidlo formou bufetu, ale jen jako a la card, musim ocenit kvalitu, pristup a celkovy pozitivni dojem z jidla. Sefkuchar Johnny si s jidlem opravdu vyhral a byli jsme velice prijemne prekvapeni. Jidlo bylo velice chutne.

Moznym tematem k zamysleni a pripadne uprave do budoucna je omezena moznost vyuziti plaze a chozeni se koupat na druhou stranu ostrova. Jako velky nedostatek povazuji, ze nebyly na plazi slunecniky. Pristresek, kam se schovat pres sluncem byl navic poniceny a neplnil vubec svoji funkci. Obzvlaste neprijemne vsak bylo to enormni mnozstvi komaru, bylo to velmi neprijemne a otravne. A to i u hoteloveho bazenu. V Royal island to alespon resili "vykurovanim" specialnim kourem, coz komary eliminovalo.

Vylety a priroda byly lepsi na Plumerii. V Royal island bylo pekne ubytovani v plazovych chatkach, avsak zalezi na stesti do jake casti ostrova vas prideli. Nastesti jsme meli hezkou plaz. Avsak jedni cesi bydleli primo v pralese, bez pristupu k mori. V Royal island byly vylety predrazene. V ramci transferu bylo vse v poradku.

Timto bych chtel podekovat i Vam za vytvoreni pro nas vsechny nezapomenutelneho zazitku." S pozdravem

Roman

Royal Island Resorts & Spa, Maledivy

OWH odpovídá: "Moc děkujeme za recenzi. Jsem ráda, že se Vám celkově Maledivy líbily. Dovolím si komentář zpět. Plumeria zase tak malá není. Mají 48 pokojů a to je dost. Brzy jich bude víc. Lokální ostrov se nesmí porovnávat s resortem. Jsou to dva odlišné světy. Ceny už vůbec ne.

Plumeria je nová a Royal je starší resort. Servis je na Plumerii výborný, to je pravda, ale také záleží na sezóně. Slovenský delegát je zde nově. Co se týká pláže, je to pouze na vládě Malediv. Opět, lokální ostrov má pravidla a resort ne.

Co se týká komárů, tak jsou všude, záleží na sezóně, někdy jich je méně, někdy více. Někde si jich ani nevšimnete. Vykuřování je poměrně drahá záležitost a neměla by se dělat denně, ale 1x za týden, protože si na to komáři jinak zvyknou. Co vím, tak na Thinadhoo vykuřování dělají.

Co se týká bikini pláže a přístřešků, pláž je to veřejná, takže patří vládě. Ne všude jsou starostové nakloněni, aby byli pláže perfektní. Přístřešky si hotely a penziony opravují na vlastí náklady. To samé s úklidem pláží. Na Plumerii stačilo říct, slunečník by Vám donesly.

bottom of page