Recenze | Plumeria Maldives


Klient: Lucie a spol. (4 osoby), Liberecko, Termín: Leden 2017, Lokace: H78, Hulhumale a Plumeria Maldives, Boutique, Thinadhoo, Vaavu atol

Lucie nám napsala: "Dobrý den, naše dovolená na Maledivách na ostrově Thinadhoo proběhla v pořádku. Včas nás všude vyzvedli a dopravili v pořádku na hotel.

Hotel Plumeria je pěkný jediný na čem jsme se shodli že nechápeme toho kdo vymyslel místo pro bazén :) Ten je na úplně špatném místě a ještě ani nebyl v provozu v době našeho pobytu ale to je opravdu to nejmenší.:). Personál byl skvělí i co se týče pokojové služby vše bylo v pořádku.

Koupili jsme si balíček na šnorchlováni ale toho jsme potom litovali :( protože, nás vzali lodí jen asi pět min jízdy od ostrova. No z pláže jsme toho viděli mnohem víc:) měli jsme to mít s jokoby s nočním šnorchlovaním, naše chyba že jsme si nezjistili že Noční Snor.je v 17:30 hod což nám jako noční šnor. nepřišlo :(a už jsme byli zklamaný z předešlého šnorch. tak jsme to zrušili.

Ještě nám trochu vadilo že zrovna Bikini pláž je úplně jiným směrem od hotelu, co jsme mluvila s jinými lidmi co byli na Maledivách tak měli Bikini pláž u hotelu takhle jsme si za celý den nedali ani jeden Drink protože to bylo daleko :(.

Co se tyče jídla Večeře byli úžasný jen kdyby to nekazili Ruští turisti ty se chovají příšerně všude:( Snídaně byla dostačující jen bylo strašně málo ovoce, bud jen meloun nebo jablko nic víc za celý pobyt a zelenina k snídani žádná.

Teď to vypadá že si jen stěžuji ale v celkovém dojmu jsme byli spokojeny příště ale určitě celou penzi protože byl jinak opravdu hlad a čtyři noci úplně na relax stačili na tomto malém ostrůvku:) Moc děkujeme byli jsme spokojeny :) Lucie

OWH odpovídá: " Děkuji za recenzi. Dovolím si pár poznámek, jelikož jsem z toho celá v rozpacích:

Bazény na Maledivách moc nepropaguji, protože se sem jezdí hlavně kvůli oceánu. V době, skoro 3 týdny, které jsem na Plumerii během vánoc a nového roku, strávila, byl bazén plně funkční. Zřejmě zrovna během vašeho pobytu probíhala údržba. Občas se to musí vyčistit a spravit. Bazén, který na Plumérii je, je spíš taková větší „vana“ a většinou se v ní trénují začátečníci potápěči - první zkušební ponory. Z mé zkušenosti bazén využívají jenom místní, když přijedou na víkend a nebo právě personál potápěčského centra Plumeria na trénování ponorů.

Co se týká šnorchlování, pokud vás vzali 5 minut lodí od ostrova, tak zde se nachází útes Dhiggaa, který patří k těm z nejhezčích na Maledivách a mým oblíbeným. Velmi záleží na viditelnosti a také na čase.

K nočním aktivitám. Ať je to noční šnorchlování nebo rybolov, vždy se vyráží při západu slunce. Nočním šnorchlováním se právě na Thinadhoo a v jeho okolí myslí šnorchlování se žraloky.

Bikini pláže přímo u hotelů jsou pouze na resortech. Na všech obydlených lokálních ostrovech, kromě ostrova Maafushi, který vypadá jako Makarská riviéra nebo Ibiza = hlava na hlavě, se bikini pláže nachází v neobydlené části, tam, kam běžně místní nepřijdou. Nemyslím si, že zrovna na Thinadhoo je to daleko. Na některých ostrovech je to mnohem dál. Opravdu nelze zaměňovat lokální obydlený ostrov a resort. Jsou to dva naprosto odlišné produkty.

Co se týká ovoce a zeleniny na Maledivách, tak je zde pouze omezený výběr, jelikož se zde pěstuje a pouze na pár ostrovech, pár druhů ovoce a zeleniny. Veškeré ovoce a zelenina se na Maledivy dováží. Na jiných hotelech a penzionech se dá najít stejný nebo ještě menší sortiment. Pokud byste chtěli velký výběr ovoce a zeleniny, museli byste na resort, ale za pobyt byste zaplatili úplně jiné částky. Věřte, že v rámci maledivských poměrů, dělá Plumeria, vše, co je na lokálních ostrovech vůbec možné.

Jsem ráda, že jste byli, až na pár drobností, spokojeni a že jste si pobyt užili."

#PlumeriaBoutique #PlumeriaMaldives #Thinadhoo #šnorchlování

 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP