top of page
Mathiveri na Alif Alif atolu, Maledivy

Mathiveri na Alif Alif atolu na Maledivách - Fajn do kombinace ostrovů

Hustě zastavěný a obydlený lokální ostrov s minimem zeleně a nic moc pláží, to je obydlený ostrov Mathiveri na Alif Alif atolu aneb severním Ari atolu na Maledivách. Už jsem procestovala více jak 60 obydlených ostrovů a právě na Mathiveri mi místní přišli nejméně přátelští a poněkud zvláštní. To samé mohu povědět o nedalekém ostrově Himandhoo, který kdysi obývali náboženští radikálové. Tím, že jsem procestovala tolik obydlených ostrovů mohu říct, že mentalita obyvatel každého ostrova je opravdu jiná. Bikini pláž na Mathiveri je průměrná a v moři je spousta úlomků korálů, chce to boty do vody. Nás v other way holiday ostrov nikterak neuchvátil. Budu-li na tomto ostrově nebo v jeho okolí hledat nějaká plus, bude to blízký sand bank / neobydlený ostrov a potopený lodní vrak, který jednou bude fajn na potápění, ale jehož osud není moc šťastný. Tento lodní vrak dříve býval safari lodí - barem, která patřila k plážovému hotelu Casa Mia, se kterým jsme v minulosti spolupracovali, a který najdete u bikini pláže a který dne 10. dubna 2019 vyhořel. Tento objekt patřil jednomu poměrně známému Maledivci, kterého znám osobně, dříve bohatému podnikateli, dnes již chudákovi, který jeho celé jmění prohrál v kasinu na Srí Lance a dalších zemích. Když už byl hodně v úzkých, tato loď, která stála pořád na jednom místě, se z ničeho nic potopila. Konec nešťastného příběhu si každý z vás domyslí. Ostrov jsme dvakrát osobně navštívili, strávili tu několik nocí a prozkoumali jej. Více informací o ostrově již brzy. Prezentaci právě připravuji.

Všeobecné informace o obydleném ostrově Mathiveri

Ostrov: Mathiveri

Atol: Alif Alif atol

Lokalita ostrova

Vzdálenost od letiště: 84,82 km

Doprava: rychlo lodí

Počet obyvatel: 775

Ubytování na obydleném ostrově Mathiveri

Ostrov Mathiveri již nenabízíme, a to z důvodu zastavěnosti, obydlenosti, mentality místních, absence zeleně a pěkné pláže. Ale můžeme vám nabídnout jiné ostrovy s krásnými plážemi nebo šnorchlováním. V případě zájmu o cenovou nabídku na krásném obydleném ostrově na Maledivách, pobyt v penzionu nebo hotelu (ubytování, strava a doprava z letiště na ostrov a zpět) pro vás připravíme na míru. Stačí zadat poptávku dle instrukcí na stránce Poptávka.

© Informace a fotografie použité na této stránce o obydleném ostrově Mathiveri

Veškeré informace použité na této stránce pochází z mých vlastních zkušeností a pobytu na obydleném ostrově Mathiveri. Fotografie z ostrova Mathiveri použité na této stránce jsou mé vlastní fotografie pořízené během pobytu na ostrově a v jeho okolí.

Další info a volitelné doplňující služby k dovolené na obydleném ostrově Mathiveri

bottom of page