Flickr - Let's go to the Beach
Flickr - Real local life

Mathiveri na Alif Alif atolu, Maledivy

Mathiveri, Maledivy.jpg

Poloha: Ostrov Mathiveri, Alif Alif Atoll

Vzdálenost od letiště: 84,82 km, lodí

Obydlený lokální ostrov Mathiveri je poměrně hustě obydlen. Bikini pláž je průměrná a v moři je spousta úlomků korálů, chce to boty do vody. Nás v other way holiday ostrov nikterak neuchvátil, a to ani krásou a hlavně ani mentalitou místních obyvatel.

Už jsem procestovala více jak 50 obydlených ostrovů a právě na Mathiveri mě přišli místní nejméně přátelští. To samé mohu povědět o nedalekém ostrově Himandhoo, který kdysi obývali náboženští radikálové. Tím, že jsem procestovala tolik obydlených ostrovů mohu říct, že mentalita obyvatel každého ostrova je opravdu jiná.

Budu-li na tomto ostrově nebo v jeho okolí hledat nějaká plus, bude to blízký sand bank / neobydlený ostrov a potopený lodní vrak, jehož osud není moc šťastný. Tento lodní vrak dříve býval safari lodí - barem, která patřila k plážovému hotelu Casa Mia, se kterým jsme v minulosti spolupracovali, a který najdete u bikini pláže a který dne 10. dubna 2019 vyhořel. Tento objekt patřil jednomu poměrně známému Maledivci, které ho znám osobně, bohatému podnikateli, dnes již chudákovi, který jeho celé jmění prohrál v kasinu na Srí Lance a dalších zemích. Když už byl hodně v úzkých, tato loď, která stála pořád na jednom místě, se z ničeho nic potopila. Konec nešťastného příběhu si každý z vás domyslí.  

Na ostrově Mathiveri spolupracujeme s penzionem Riveli Retreat 3*.

Výběr obydlených ostrovů
Mapa obydlených ostrovů a jejich výběr.
Poptávka dovolené
Poptávka dovolené na míru dle vašich přání a rozpočtu.
Show More
 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP