Private Bikini Beach
Dolphins
IMG_4635
Selfieee
Private Bikini Beach at Thinadhoo
Mr. Whale Shark
Bikini Beach at Ukulhas
Manta and Paparazzi
Ari Queen, Manta

Maledivy: Okružní plavby s relaxem

Než se pustíte do výběru a pokud jste přeskočili stránku "Lodě, jachty, katamarány", doporučuji se na ní vrátit a přečíst!

 

Většina lodí nabízí turnusy od soboty do soboty, ale je možné využít i jiné termíny. Vzhledem k víkendovým cenám letenek, doporučujeme si pobyt prodloužit, buď před plavbou anebo po. Některé lodě je potřeba zarezervovat alespoň půl roku dopředu, často bývají hodně dopředu vyprodané. Plavby jsou většinou určeny pouze pro skupiny. Velice zřídka je na lodích možné ubytovat jednotlivce či pár. Proto také pro plavby preferujeme skupiny. Nejenže se vám to vyplatí z hlediska ceny, ale také, že nebudete muset sdílet loď s jinými, pro vás neznámými, klienty. 

V naší flotile pečlivě vybraných lodí máme lodě různých kvalit a kapacit, které jsou vhodné jak pro milovníky relaxu a nenáročných aktivit, tak pro aktivní jedince.

Zajímavé jsou plavby na menších jachtách, jako je například Fascination Maldives. Více info na stránce o lodích, jachtách a katamaránech. 

V případě zájmu o nabídku nás neváhejte kontaktovat. Kompletní informace a program vám sdělíme spolu s nabídkou. 

Itineráře plaveb s relaxem a lehkými aktivitami na různých maledivských atolech

Všechna plavidla, která jezdí okruhy s relaxem a lehkými aktivitami, jako je šnorchlování atd., většinou brázdí centrální atoly, což jsou severní a jižní Male atol / Kaafu atol, Vaavu atol, Ari atol / Alif Dhaal atol a Alif Dhaal atol nebo Baa atol. V případě plaveb na vzdálenější atoly se připlácí nemalé částky za pohonné hmoty.

V případě zájmu o cenovou nabídku a více informací nás neváhejte kontaktovat. 

Relaxační plavba s lehkými aktivitami

Okružní plavba s relaxem
Poptávka okružní plavby s relaxem na míru dle vašich přání a finančních možností.
Show More
 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP