Maledivy: Okružní plavba na katamaránu

Než se pustíte do výběru a pokud jste přeskočili stránku "Lodě, jachty, katamarány", doporučuji se na ní vrátit a přečíst!

Pokud milujete okružní plavby, máme tu pro Vás dva katamarány, a to KingFish a SailFish. Poptat je možné i další.

Katamarán je možné pronajmout už od 1 noci a je vždy pronajímán i s posádkou. Plavby je potřeba zarezervovat dopředu. Často, na poslední chvíli, bývají vyprodané. Plavby jsou většinou určeny pouze pro skupiny. Jste-li jednotlivci, vyjdou dráž. Každý z katamaránů má místo pro 1 - 8 osob. Čím více osob, tím je logicky cena lepší.

​Možnost kombinace pobytu, např. Pár dní okružní plavby, pár dní na obydleném lokálním ostrově a třeba ještě pár dní na resortu.

Nezoufejte ale, pokud jste jednotlivec nebo pár, můžeme vám také nabídnout plavbičku maličkým katamaránkem, přímo ze skoro každého resortu nebo obydleného ostrova, kde mají centrum vodních sportů, kde na vás čekají místní sporťáci, kteří vás vezmou kolem dokola. Jediný rozdíl je ten, že nebudete spát na katamaránu, ale na ostrově a prozkoumáte tak pouze jednu lokalitu. Pobyt také můžeme nakombinovat na více různých atolů a tak okusíte plavbičky ve více lokalitách. 

Více informací a ceny e-mailem nebo telefonicky. Právě pracujeme na aktualizaci našich stránek a dalších informacích. Děkujeme za pochopení.