Relaxačně poznávací zájezd a dovolená: Maledivy a Dubaj

Pojďte si odpočinout na Maledivách, ať na obydlených ostrovech anebo na resortech a poté s námi prozkoumat Dubaj. Vychutnejte si dokonalost maledivských pláží a poznejte historii a budoucnost Dubaje.

Kombinace Malediv a Dubaje je opravdu velmi oblíbená. Můžete se tu zastavit buď na pár hodin anebo i na několik dní. Osobně jsem poprvé Dubaj a Emiráty křižovala 8 dní a nechtělo se mě pryč. Díky našim emirátským obchodním partnerům a českým obchodním partnerům, kteří tu žijí, jsem tu také skoro jako doma. 

Zastávku v Dubaji doporučuji alespoň na 2 noci. Kratší stopovery jsou samozřejmě také možné, ale pokud z Malediv přiletíte odpoledne nebo večer a druhý den poletíte do Čech nebo na Slovensko, nic z Dubaje neuvidíte.

 

Ideální odlety z Malediv jsou ráno, kdy do Dubaje přiletíte kolem oběda, kdy se odpoledne dá stihnout nějaký ten program, třeba návštěva Burj Khalifa a Dubai Mall a druhý den, kdy máte na průzkum jak nové Dubaje, tak Deiry - staré části Dubaje.

 

Pár hodin v Dubaji je málo, 1 noc je málo, ale 2 a více už je fajn. V případě 3 nocí je možný i celodenní výlet do Abu Dhabi.

V Dubaji nabízíme ubytování od 2*, 3*, 4*, 5* (Armani, Burj Al Arab a další.) Říkáte si 2*? Ano. V Emirátech je známkování hotelů velmi podhodnocené, jelikož jsou místní zvyklí na trochu jiný standard než my. Dalším důvodem jsou také městské daně. Čím vyšší počet *, tím platíte více. Jako 2* hotely jsou označovány například hotely ze sítí Holiday Inn nebo Ibis, které jsou v Evropě standardně klasifikované jako 3* hotely. Například na Maledivách nebo kdekoliv jinde v Asii bych do 2* hotelu neposlala ani nepřítele. 

V Dubaji máme k dispozici česky, slovensky, německy a anglicky hovořící delegáty a průvodce. Zajišťujeme kompletní servis, prohlídek, výletů, exkurzí a vstupenek.

Pokud vás tato kombinace oslovila, doporučuji přečíst průvodce Spojenými arabskými emiráty a Dubají (je velmi obsáhlý a právě na něm pracuji), a poté nám zadat poptávku. Radí vám na míru připravíme kompletní nabídku včetně prohlídek a vstupenek, které máme za zvýhodněné ceny. Vše samozřejmě záleží na vašem finančním rozpočtu.

Maledivy a Dubaj na míru
Zájezd na Maledivy a do Dubaje dle vašich přání a finančních možností.
Velký průvodce Dubají
Kompletní informace o Dubaji.
Velký průvodce Emiráty / SAE
Kompletní informace o Spojených arabských emirátech.
Show More
 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP