Poznávací zájezd Maledivy a Dubaj

Relaxačně poznávací zájezd a dovolená: Maledivy a Dubaj

Pojďte si odpočinout na Maledivách, ať na obydlených ostrovech anebo na resortech a poté s námi prozkoumat Dubaj. Vychutnejte si dokonalost maledivských pláží a poznejte historii a budoucnost Dubaje.

Kombinace Malediv a Dubaje je opravdu velmi oblíbená. Můžete se tu zastavit buď na pár hodin anebo i na několik dní. Osobně jsem poprvé Dubaj a Emiráty křižovala 8 dní a nechtělo se mě pryč. Díky našim emirátským obchodním partnerům a českým obchodním partnerům, kteří tu žijí, jsem tu také skoro jako doma. 

Zastávku v Dubaji doporučuji alespoň na 2 noci. Kratší stopovery jsou samozřejmě také možné, ale pokud z Malediv přiletíte odpoledne nebo večer a druhý den poletíte do Čech nebo na Slovensko, nic z Dubaje neuvidíte.

 

Ideální odlety z Malediv jsou ráno, kdy do Dubaje přiletíte kolem oběda, kdy se odpoledne dá stihnout nějaký ten program, třeba návštěva Burj Khalifa a Dubai Mall a druhý den, kdy máte na průzkum jak nové Dubaje, tak Deiry - staré části Dubaje.

 

Pár hodin v Dubaji je málo, 1 noc je málo, ale 2 a více už je fajn. V případě 3 nocí je možný i celodenní výlet do Abu Dhabi.

V Dubaji nabízíme ubytování od 2*, 3*, 4*, 5* (Armani, Burj Al Arab a další.) Říkáte si 2*? Ano. V Emirátech je známkování hotelů velmi podhodnocené, jelikož jsou místní zvyklí na trochu jiný standard než my. Dalším důvodem jsou také městské daně. Čím vyšší počet *, tím platíte více. Jako 2* hotely jsou označovány například hotely ze sítí Holiday Inn nebo Ibis, které jsou v Evropě standardně klasifikované jako 3* hotely. Například na Maledivách nebo kdekoliv jinde v Asii bych do 2* hotelu neposlala ani nepřítele. 

V Dubaji máme k dispozici česky, slovensky, německy a anglicky hovořící delegáty a průvodce. Zajišťujeme kompletní servis, prohlídek, výletů, exkurzí a vstupenek.

Pokud vás tato kombinace oslovila, doporučuji přečíst průvodce Spojenými arabskými emiráty a Dubají (je velmi obsáhlý a právě na něm pracuji), a poté nám zadat poptávku. Radí vám na míru připravíme kompletní nabídku včetně prohlídek a vstupenek, které máme za zvýhodněné ceny. Vše samozřejmě záleží na vašem finančním rozpočtu.