Relaxačně poznávací zájezd a dovolená: Maledivy a Abu Dhabi

Odpočněte si na Maledivách, na resortech nebo obydlených ostrovech nebo na obojím a poté se s námi vydejte prozkoumat Abu Dhabi.

Kombinace Malediv a Abu Dhabi (Abú Zabí), hlavního města Spojených arabských emirátů, začíná být také oblíbené. Vyplatí se však pouze v případě, že máte kombinovanou letenku a letíte přes Abu Dhabi anebo pobýváte v Dubaji a uděláte si sem buď celodenní výlet anebo tu strávíte pár nocí. 

Z Dubaje do Abú Zabí je možné dopravit se buď autem anebo autobusem. Cesta trvá 1 až 2 hodiny dle výběru dopravního prostředku a dopravní situace.

Návštěvu "Sheikh Zayed Grand Mosque" (Velkou mešita šejka Zayeda), Emirates Palace a dalších architektonických skvostů si rozhodně nemůžete nechat ujít. Můj velký průvodce Abu Dhabi vám prozradí, co byste si tu rozhodně neměli nechat ujít. 

V Abu Dhabi nabízíme stejně tak jako v Dubaji ubytování od 2* až po 5* a více hvězdičkové hotely. V Emirátech je známkování hotelů velmi podhodnocené. Emiráťané jsou zvyklí na trochu jiný standard než my. Dalším důvodem jsou také městské daně. Čím vyšší počet *, tím platíte více. Jako 2* hotely jsou označovány například hotely ze sítí Holiday Inn nebo Ibis, které jsou v Evropě standardně klasifikované jako 3* hotely. Například na Maledivách nebo kdekoliv jinde v Asii bych do 2* hotelu neposlala ani nepřítele. 

V Abu Dhabi máme k dispozici česky, slovensky, německy a anglicky hovořící delegáty a průvodce. Zajišťujeme kompletní servis, prohlídek, výletů, exkurzí a vstupenek.

Pokud vás tato kombinace oslovila, doporučuji přečíst velmi obsáhlé průvodce Spojenými arabskými emiráty a Abu Dhab, kde se dozvíte vše potřebné a poté nám zadat poptávku. Radí vám na míru připravíme kompletní nabídku včetně prohlídek a vstupenek, které máme za zvýhodněné ceny. Vše záleží jenom a jenom na vašem finančním rozpočtu.

Maledivy a Abu Dhabi na míru
Zájezd na Maledivy a do Abu Dhabi na míru dle vašich přání a financí.
Velký průvodce Abu Dhabi
Kompletní informace o Abu Dhabi.
Velký průvodce Emiráty / SAE
Kompletní informace o Spojených arabských emirátech.
Show More
  • other way holiday na FB
  • other way holidays na FB
  • Lucie Mohelníková na FB
  • other way holiday na Instagramu
  • other way holidays na Instagramu
  • other way holiday na Flickru
  • other way holiday na LinkedIn
  • other way holiday na Twitter
  • other way holiday na You Tube

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou a Spojenými arabskými emiráty? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy, Srí Lanka a Emiráty by OWH

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday (OWH) 

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565, Skype: otherwayholiday 

E-mail: rezervace@owh.czinfo@otherwayholiday.com, Web: www.otherwayholiday.com

Otevírací doba: Pondělí - Sobota: 09:00 do 19:00 h. českého času, Neděle: Pouze pro VIP

Kompletní kontakty, koncese, pojistka, smluvní podmínky atd.

​​

 

Maledivy / Pouze v případě mé přítomnosti v ráji

Lucie / Tel: +960 997 64 81, Siraaj / Tel.: +960 742 24 22 (OWH Collection Pvt. Ltd., Maledivy)

© ​Design webu, text a fotografie, to vše dělané s láskou k práci a hlavně k Maledivám by Lucie Mohelníková (2009 - 2019​). 

Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí!