Relaxačně poznávací zájezd a dovolená: Maledivy a Abu Dhabi

Odpočněte si na Maledivách, na resortech nebo obydlených ostrovech nebo na obojím a poté se s námi vydejte prozkoumat Abu Dhabi.

Kombinace Malediv a Abu Dhabi (Abú Zabí), hlavního města Spojených arabských emirátů, začíná být také oblíbené. Vyplatí se však pouze v případě, že máte kombinovanou letenku a letíte přes Abu Dhabi anebo pobýváte v Dubaji a uděláte si sem buď celodenní výlet anebo tu strávíte pár nocí. 

Z Dubaje do Abú Zabí je možné dopravit se buď autem anebo autobusem. Cesta trvá 1 až 2 hodiny dle výběru dopravního prostředku a dopravní situace.

Návštěvu "Sheikh Zayed Grand Mosque" (Velkou mešita šejka Zayeda), Emirates Palace a dalších architektonických skvostů si rozhodně nemůžete nechat ujít. Můj velký průvodce Abu Dhabi vám prozradí, co byste si tu rozhodně neměli nechat ujít. 

V Abu Dhabi nabízíme stejně tak jako v Dubaji ubytování od 2* až po 5* a více hvězdičkové hotely. V Emirátech je známkování hotelů velmi podhodnocené. Emiráťané jsou zvyklí na trochu jiný standard než my. Dalším důvodem jsou také městské daně. Čím vyšší počet *, tím platíte více. Jako 2* hotely jsou označovány například hotely ze sítí Holiday Inn nebo Ibis, které jsou v Evropě standardně klasifikované jako 3* hotely. Například na Maledivách nebo kdekoliv jinde v Asii bych do 2* hotelu neposlala ani nepřítele. 

V Abu Dhabi máme k dispozici česky, slovensky, německy a anglicky hovořící delegáty a průvodce. Zajišťujeme kompletní servis, prohlídek, výletů, exkurzí a vstupenek.

Pokud vás tato kombinace oslovila, doporučuji přečíst velmi obsáhlé průvodce Spojenými arabskými emiráty a Abu Dhab, kde se dozvíte vše potřebné a poté nám zadat poptávku. Radí vám na míru připravíme kompletní nabídku včetně prohlídek a vstupenek, které máme za zvýhodněné ceny. Vše záleží jenom a jenom na vašem finančním rozpočtu.

Maledivy a Abu Dhabi na míru
Zájezd na Maledivy a do Abu Dhabi na míru dle vašich přání a financí.
Velký průvodce Abu Dhabi
Kompletní informace o Abu Dhabi.
Velký průvodce Emiráty / SAE
Kompletní informace o Spojených arabských emirátech.
Show More
 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP