top of page
Maamigili na Alif Dhaal atolu, Maledivy

Maamigili na Alif Dhaal atolu na Maledivách - Tranzitní ostrov s letištěm

Hustě obydlený lokální ostrov s vlastním vnitrostátním a mizinárodním letištěm, to je Maamigili na Alif Dhaal atolu aneb na jižním Ari atolu na Maledivách. Tento ostrov je spíše městským a tranzitním než dovolenkářským ostrovem, který je vhodný na půldenní či celodenní výlet. Ostrov jsme mnohokrát osobně navštívili, strávili tu několik nocí a prozkoumali jej. Více informací o ostrově již brzy. Prezentaci právě připravuji.

Všeobecné informace o obydleném ostrově Maamigili

Ostrov: Maamigili

Atol: Alif Dhaal atol

Lokalita ostrova

Vzdálenost od letiště: 106,28 km

Doprava: veřejný trajket, vnistrostátní let a rychlo loď

Počet obyvatel: 1 810 

Ubytování na obydleném ostrově Maamigili

Ostrov Maamigili již nenabízíme, a to z důvodu zastavěnosti, hustého zalidnění, letiště a dalších faktorů. Ale můžeme vám nabídnout jiné ostrovy s krásnými plážemi nebo šnorchlováním. V případě zájmu o cenovou nabídku na krásném obydleném ostrově na Maledivách, pobyt v penzionu nebo hotelu (ubytování, strava a doprava z letiště na ostrov a zpět) pro vás připravíme na míru. Stačí zadat poptávku dle instrukcí na stránce Poptávka.

© Informace a fotografie použité na této stránce o obydleném ostrově Maamigili

Veškeré informace použité na této stránce pochází z mých vlastních zkušeností a pobytu na obydleném ostrově Maamigili. Fotografie z ostrova Maamigili použité na této stránce jsou mé vlastní fotografie pořízené během pobytu na ostrově a v jeho okolí.

Další info a volitelné doplňující služby k dovolené na obydleném ostrově Maamigili

bottom of page