top of page
Fenfushi na Alif Dhaal atolu, Maledivy

Fenfushi na Alif Dhaal atolu na Maledivách - Kitesurfing, potápění a žralok obrovský

Menší, modifikovaný, hustě zastavěný a obydlený ostrov s fajn místními, v jehož blízkosti má domov žralok obrovský, to je Fenfushi na Alif Dhaal atolu na Maledivách. Fenfushi kdysi míval hezkou pláž, ale dnes je již poměrně dost obrostlá mořskou trávou, jsou tu silné proudy a v laguně je mnoho úlomků korálů. Ostrov je vhodný pro nenáročné kitesurfery a potápěče. Ostrov jsme osobně navštívili, strávili tu několik nocí a prozkoumali jej. Více informací o ostrově již brzy. Prezentaci právě připravuji.

Všeobecné informace o obydleném ostrově Fenfushi

Ostrov: Fenfushi

Atol: Vaavu atol

Lokalita ostrova

Vzdálenost od letiště: 115 km

Doprava: trajektem, vnitrostátním letem a rychlo lodí

Počet obyvatel: 837

Ubytování na obydleném ostrově Fenfushi

Ostrov Fenfushi již nenabízíme, a to z důvodu, absence pěkné pláže, silných proudů a mnoha dalších faktorů. Ale můžeme vám nabídnout jiné ostrovy s krásnými plážemi nebo šnorchlováním. V případě zájmu o cenovou nabídku na krásném obydleném ostrově na Maledivách, pobyt v penzionu nebo hotelu (ubytování, strava a doprava z letiště na ostrov a zpět) pro vás připravíme na míru. Stačí zadat poptávku dle instrukcí na stránce Poptávka.

© Informace a fotografie použité na této stránce o obydleném ostrově Fenfushi

Veškeré informace použité na této stránce pochází z mých vlastních zkušeností a pobytu na obydleném ostrově Fenfushi. Fotografie z ostrova Fenfushi použité na této stránce jsou mé vlastní fotografie pořízené během pobytu na ostrově a v jeho okolí.

Další info a volitelné doplňující služby k dovolené na obydleném ostrově Fenfushi

bottom of page