top of page
BoduFolhudhoo na Alif Alif atolu, Maledivy

Bodufolhudhoo na Alif Alif atolu na Maledivách - Do kombinace pro šnorchlisty

Malý, velice hustě obydlený a zalidněný ostrov s minimální zelení, obrostlý mořskou trávou a skoro žádnou pláží, to je obydlený lokální ostrov Bodufolhudhoo na Alif Alif atolu aneb severním Ari atolu na Maledivách. Jediným plus tohoto ostrova je docela hezký domácí korálový útes a výhled na sousední resort Nika Island Resort. Tento ostrov se hodí pouze do kombinace s jinými obydlenými ostrovy v okolí. Ostrov jsme osobně navštívili a prozkoumali jej. Více informací o ostrově již brzy. Prezentaci právě připravuji.

Všeobecné informace o obydleném ostrově Bodufolhudhoo

Ostrov: Bodufolhudhoo

Atol: Baa atol

Lokalita ostrova

Vzdálenost od letiště: 81,81 km

Doprava: rychlo lodí

Počet obyvatel: 633

Ubytování na obydleném ostrově Bodufolhudhoo

Ostrov Bodufolhudhoo již nenabízíme, a to z důvodu hustoty zastavění, hustoty obydlení, absence zeleně a pláže. Ale můžeme vám nabídnout jiné ostrovy s krásnými plážemi nebo šnorchlováním. V případě zájmu o cenovou nabídku na krásném obydleném ostrově na Maledivách, pobyt v penzionu nebo hotelu (ubytování, strava a doprava z letiště na ostrov a zpět) pro vás připravíme na míru. Stačí zadat poptávku dle instrukcí na stránce Poptávka.

© Informace a fotografie použité na této stránce o obydleném ostrově Bodufolhudhoo

Veškeré informace použité na této stránce pochází z mých vlastních zkušeností a pobytu na obydleném ostrově Bodufolhudhoo. Fotografie z ostrova Bodufolhudhoo použité na této stránce jsou mé vlastní fotografie pořízené během pobytu na ostrově a v jeho okolí.

Další info a volitelné doplňující služby k dovolené na obydleném ostrově Bodufolhudhoo

bottom of page