Maledivy, B2B, Business to Business

B2B aneb Business to Business ohledně Malediv

Spolupráce B2B s českými nebo slovenskými cestovními kancelářemi či agenturami nabízíme velice ojediněle. 

 

Dlouhodobě spolupracujeme s opravdu pár pečlivě vybranými partnery, jelikož se spoluprací formou B2B s českými nebo slovenskými cestovkami nemáme dobrou zkušenost.

 

Zástupci cestovek, kteří na Maledivách nikdy nebyli nebo je navštívili jenom jednou, neumí klientům dostatečně vysvětlit, co znamená dovolená na Maledivách a o jakou destinaci se jedná. Často také zatajují kompletní informace, které jsme jim poskytli a které měli sdělit klientům.

 

Předtím, než s nějakou cestovkou navážeme spolupráci formou B2B, cestovku si pečlivě prověříme. Naše pověst je výborná a kazit si ji nehodláme. 

Je nutné, abychom mohli komunikovat přímo s klienty, kterým jsme pobyt zajistili, aby nedocházelo k nedorozuměním a podobně. Klienty partnerským cestovkám nekrademe. Jsme seriózní podnik. 

Provize vyplácíme dle aktuálních možností. U každé rezervace je výše jiná. Vždy jsme ale štědří. Naši současní partneři si nikdy nestěžují, naopak.

Upozorňujeme, že přednost ohledně poptávek a nabídek mají vždy naši vlastní klienti. 

Pokud i po přečtení řádků výše máte stále zájem s námi spolupracovat, neváhejte se nám představit prostřednictvím e-mailu nebo telefonátu.

Aktuálně v Době Covidí nové partnerské cestovky ke spolupráci nepřijímáme! Děkuji za pochopení, Lucie.