top of page

Úžasná dovolená bez chyby na Sun Island Resort & Spa na Alif Dhaal atolu na Maledivách


Sun Island Resort & Spa, Alif Dhaal atol, Maledivy

Klient: Soňa a Pavol

Termín: Březen 2021

Soňa nám napsala: "Ahoj Lucko, naše dovolená na Sun Island resortu byla úžasná. Krásný zelený ostrov, milí a pohodoví lidé, super služby a veškeré sportovní vyžití na ostrově prostě bez chyby. Nádherné pláže, skvělé koupání i místa na šnorchlování. Měli jsme to štěstí, že jsme se potkali s krásnou asi tak 4 metrovou mantou, šnorchl se žraloky a rybičkami jako v akváriu - prostě nádhera. Každý den jsme si krásy ostrova užívali a mě přišlo, že jsem v ráji. Strava a restaurace, vše bez chyby. Kuchyně pestrá, takže myslím, výběr pro každého.


S Vaší cestovkou jsme naprosto spokojeni, bezchybné služby delegáta a vše perfektně zorganizované. Bezstarostný přílet a doprava až na resort s delegátem a taktéž bezchybně organizovaný odjezd a následný odlet.


Musím se přiznat, že jsem dlouho přemýšlela, jestli v této době má smysl někam vůbec vyjet a .... MÁ!!! Dovolená byla úžasná.


S Lucií jsem už měla to štěstí před pár lety na Maledivy vyjet, takže jsem věděla, že je spolehlivá. Musím uznat, že Lucie je opravdu odborník a znalec Malediv a má výborné organizační schopnosti. Sice ten resort byl něco jiného, než vyjet s Lucií po ostrovech, ale pro nás skvělá zkušenost, zase něco trochu jiného a už se těším na příští dovolenou s Luckou. 😊👍"


Lucie aneb other way holiday odpovídá: "Ahoj Soni, moc děkuji za krásnou recenzi. Jsem moc ráda, že se na resortu líbilo. Moc mě mrzelo, že jste nemohli se mnou na Fodhdhoo. Přejeme, ať se daří a budeme nám potěšením i v budoucnu. Zdraví Lucie a spol."


Poznámka: Soňa a Pavol se mnou cestovali v rámci poznávačky Maledivy s Lucií - Okruh II v roce 2016. V roce 2021 se opět chtěli účastnit poznávačky Maledivy s Lucií - Okruh VI, ale plány jim bohužel překazila slabá pozitivita PCR testu a následná karanténa. Soňa byla na testech 16. února 2021 a již ten den měla výsledky a hlásila mi, že je slabě pozitivní. Okruh VI začínal 18. února 2021 a 19. února 2021 mi Soňa hlásila, že je po dalším PCR testu a negativní. Za sezónu jsme měly 3 podobné případy. Nic bych nedala za to, že jsou testy nepřesné nebo byly vzorky kontaminované chybnou manipulací, což jedna naše klientka viděla na vlastní oči. Vzhledem k tomu, že další okruhy již na letošek nebyly v plánu, Soňa zvolila variantu resortu.

Comments


bottom of page