top of page

Resort Vilamendhoo na Dhaalu atolu na Maledivách nás totálně nadchl a splnil naše očekávání

Resort Vilamendhoo na Alif Dhaal atolu na Maledivách, krásná pláž.

Klient: Karolína a Alexandr

Termín: Březen 2024

Lokalita: Stand Alone Beach Villa na resortu Vilamendhoo na Alif Dhaal atolu na Maledivách; Plná penze

Letecká společnost: Emirates

 

Karolína nám napsala: "Dobrý den, Lucie, tak jsme se v pořádku a odpočinutí vrátili domů z rezortu Vilamendhoo, který nás totálně nadchl a splnil přesně to, co jsme očekávali a možná i trochu víc. :-)

 

Dovolím si napsat pár poznámek - poznatků, které by se mohli hodit pro někoho jiného, při rozhodování kam jet na Maledivy.


- volba Vilamendhoo se ukázala jako ideální, protože ostrov není malý ani velký, tedy akorát :-), je trošku dál od kraje atolu skovaný mezi dalšími ostrovy, tedy moře kolem dokola je klidné bez větších vln, což je fajn při šnorchlování, plavání a pro někoho při přistání a startu hydroplánu.

- volba samostatné plážové vily byla správná - klid, soukromí, prostor, moře na dosah ruky z terasy….

- zahradní vily jsou utopené ve stínu palem, menší, jedna přiléhá k druhé - nedoporučuji

- stravování plná penze pro nás optimální, protože ceny nápojů jsou akceptovatelné (aktuálně pivo, sklenka vína, Gin tonic 8,- USD, míchané drinky 12,5 USD, nejlevnější láhev vína 35,- USD), opravdu jsme se nešetřili a ve dvou celkem za pití utratili cca 600,- USD

- přesto, že byl resort asi plný, působil prostorně a vzdušně, každý tu měl svůj prostor, který mu nikdo nenarušoval. Myslím tím třeba to, že se nikdo netlačil u bufetů s jídlem, které bylo každý den výborné a rozmanité...

- celý ostrov je pokrytý WI-FI, tedy koupě místní SIM s daty za 40 USD / 30GB na letišti, byla úplně zbytečná a pokud by někdo chtěl, tak ji za 20 USD (samozřejmě nerozbalenou někomu mohu přenechat)

- všichni, až asi na dva či tři hosty, chodí po ostrově na boso, tedy úplně stačí jedny ťapky, pro nějaký případ 

- potápěčské centrum super, zatím jsem se za 26 let, co se potápím po celém světě, nesetkal s lépe fungujícím centrem, pravda není levné, ale té ceně rozumím :-). 

- šnorchlování - jedno z nejlepších, jednak přístupem do vody, bezpečností - bójky a záchranné kruhy na hraně útesu tak i tím co se dá vidět

 

Děkujeme."


Lucie aneb other way holiday odpovídá: "Dobrý den, Karolíno a Alexandře, děkuji za krásnou recenzi. Jsem moc ráda, že se Vám s námi na Maledivách líbilo. Přejeme, ať se daří a těšíme se na příště."


Poznámka: Klineti nám poslali recenzi bez fotografií. Úvodní fotografie ranní pláže na Vilamendhoo pochází z naší inspekce.

コメント


コメント機能がオフになっています。
bottom of page