Recenze | Thundi Village na Maalhos a Royal Island Resort & Spa


Klient: Aleš s rodinou (4 osoby), Praha, Termín: Říjen / Listopad 2019, Lokace: Thundi Village na Maalhos a Royal Island Resort & Spa na Baa atolu

Aleš nám napsal: "Dobrý den Lucie,vše bylo naprosto fantastické a bezchybné. Užili jsem si to opravdu moc a popravdě jsem nečekal, že to bude až tak skvělé.

Nejsme moc typy plážových povalečů, tak jsme byli dost aktivní. Jednak jsme absolvovali potápěčský kurz, který byl úplně super. věnovali se nám dva instruktoři Mario z Thundi Village a Ahmed PADI instruktor. Pilně jsem se také připravili na zkoušku a obstáli jsme. Měli jsme ještě pak dva ponory do 18 m a tak se z nás stali potápěči začátečníci.

Lokální ostrov Maalhos je úplně super. Nádherné pláže, super místní lidi, výborný servis v Thundi village - celkem nový hotýlek, moc pěkný na pláži, velmi dobře tam vaří. Ideální základna na potápění, vše dostupné snadno a rychle. Užili jsme si i rybaření a také dva výlety na manty obrovské. Měli jsme štěstí, že zrovna byla sezona. Plavání s nimi - jeden z nejhezčích zážitků v životě. O šnorchlování ani nemluvím...

Za zmínku stojí také místní lidé naprosto přátelští a komunikativní. Byli jsme párkrát ve jejich místní čajovně. Moc prima.

Pak přejezd na resort. Tak to byl trochu kulturní šok po týdnu na místním ostrově. Prostě oáza luxusu. Trochu jsme si museli zvyknout, ale samozřejmě vše bylo super. Nakonec jsme sehráli i několik utkání se zaměstnanci resortu (Maledivci, Indové, Bangladéšané) v beach volejbale.

Shrnuto, příště bych asi zůstal na místních ostrovech...………..samozřejmě luxus je příjemný, ale asi jsme povahou spíš dobrodružné typy. Moc děkujeme a máme chuť tam odjet okamžitě znovu."

Aleš & spol.

OWH odpovídá: "Moc děkujeme za krásnou recenzi a fotky. Jsem moc ráda, že se vám na Maalhos i na Royal Island Resort & Spa líbilo a bylo to ještě lepší, než jste čekali. Velice rádi pro vás připravíme dovolenou i příště."

#VillaHotels #Baaatol #RoyalIsland #ThundiVillage #Maalhos #potápění #nejlepšíostrovy #cenovědostupnéresorty #rodinnádovolená #kombinaceobydlenýchostrovůaresortů #Maledivy #rychloloď #vnitrostátnílet

 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP