top of page

Fantastická dovolená v penzionu Thundi Village na Maalhos a v resortu Royal Island Resort & Spa


Royal Island Resorts & Spa, Maledivy

Klient: Aleš s rodinou (4 osoby), Praha, Termín: Říjen / Listopad 2019, Lokace: Thundi Village na Maalhos a Royal Island Resort & Spa na Baa atolu

Aleš nám napsal: "Dobrý den Lucie,vše bylo naprosto fantastické a bezchybné. Užili jsem si to opravdu moc a popravdě jsem nečekal, že to bude až tak skvělé.

Nejsme moc typy plážových povalečů, tak jsme byli dost aktivní. Jednak jsme absolvovali potápěčský kurz, který byl úplně super. věnovali se nám dva instruktoři Mario z Thundi Village a Ahmed PADI instruktor. Pilně jsem se také připravili na zkoušku a obstáli jsme. Měli jsme ještě pak dva ponory do 18 m a tak se z nás stali potápěči začátečníci.

Lokální ostrov Maalhos je úplně super. Nádherné pláže, super místní lidi, výborný servis v Thundi village - celkem nový hotýlek, moc pěkný na pláži, velmi dobře tam vaří. Ideální základna na potápění, vše dostupné snadno a rychle. Užili jsme si i rybaření a také dva výlety na manty obrovské. Měli jsme štěstí, že zrovna byla sezona. Plavání s nimi - jeden z nejhezčích zážitků v životě. O šnorchlování ani nemluvím...

Za zmínku stojí také místní lidé naprosto přátelští a komunikativní. Byli jsme párkrát ve jejich místní čajovně. Moc prima.

Pak přejezd na resort. Tak to byl trochu kulturní šok po týdnu na místním ostrově. Prostě oáza luxusu. Trochu jsme si museli zvyknout, ale samozřejmě vše bylo super. Nakonec jsme sehráli i několik utkání se zaměstnanci resortu (Maledivci, Indové, Bangladéšané) v beach volejbale.

Shrnuto, příště bych asi zůstal na místních ostrovech...………..samozřejmě luxus je příjemný, ale asi jsme povahou spíš dobrodružné typy. Moc děkujeme a máme chuť tam odjet okamžitě znovu."

Aleš & spol.

OWH odpovídá: "Moc děkujeme za krásnou recenzi a fotky. Jsem moc ráda, že se vám na Maalhos i na Royal Island Resort & Spa líbilo a bylo to ještě lepší, než jste čekali. Velice rádi pro vás připravíme dovolenou i příště."

Commentaires


bottom of page