top of page
Maalhos na Baa atolu na Maledivách

Menší a na svou velikost poměrně dost hustě obydlený ostrov s hlubokoým korálovým útesem vhodným pro freediving a častou erozí pláže, to je Maalhos na Baa atolu na Maledivách. Zašnorchlujte si v dešťové sezóně se stovkou mant a žralokem obrovským na vyhlášeném Hanifaru Bay. Maalhos je vhodný do kombinace s jinýmý obydlenými ostrovy na Baa atolu. Ostrov jsme osobně navštívili, strávili tu několik nocí a prozkoumali jej. Více informací o ostrově již brzy. Prezentaci právě připravuji.

Maalhos na Baa atolu na Maledivách - Fajn do kombinace s jinými ostrovy

Všeobecné informace o obydleném ostrově Maalhos

Ostrov: Maalhos

Atol: Baa atol

Lokalita ostrova

Vzdálenost od letiště: 114,67 km

Doprava: vnitrostátní let + loď 

Počet obyvatel (2015): 485

Ubytování na obydleném ostrově Maalhos

Ostrov Maalhos již nenabízíme, a to z důvodů časté eroze ostrova, masovému stěhování písku, následné absence pěkné pláže a mentality místních obyvatel. Ale můžeme vám nabídnout jiné ostrovy s krásnými plážemi nebo šnorchlováním. V případě zájmu o cenovou nabídku na krásném obydleném ostrově na Maledivách, pobyt v penzionu nebo hotelu (ubytování, strava a doprava z letiště na ostrov a zpět) pro vás připravíme na míru. Stačí zadat poptávku dle instrukcí na stránce Poptávka.

© Informace a fotografie použité na této stránce o obydleném ostrově Maalhos

Veškeré informace použité na této stránce pochází z mých vlastních zkušeností a pobytu na obydleném ostrově Maalhos. Fotografie z ostrova Maalhos použité na této stránce jsou mé vlastní fotografie pořízené během pobytu na ostrově a v jeho okolí.

Další info a volitelné doplňující služby k dovolené na obydleném ostrově Maalhos

bottom of page