Recenze | Rasdhoo & Thoddoo


Klient: Dana, Mělník, Termín: Květen 2015, Lokace: Rasdhoo a Thoddoo

Dana nám napsala: "Dobrý den Lucie, už jsme bohužel po dovolené, 3 týdny utekly jako voda a dnes jsme se museli vrátit do práce. Chci Vám moc poděkovat za pomoc při realizaci cesty na Maledivy i kontakt na Jakuba na Sri Lanku, kterého jsme nakonec bohužel nepotkali. Vše na cestě proběhlo v pořádku. Trajekty jsme krásně stihli a musím přiznat, ze tento styl cestovaní po Maledivách mě naprosto nadchl. Vždycky jsem tam chtěla jet, ale bála jsem se, že týden v rezortu je až moc a že za to nestojí ta dlouhá cesta. Cestování po lokálních ostrovech je opravdu zážitek, jsou krásné.

Rasdhoo je moc pěkný malý ostrov, kde je co dělat, navíc pan v Island Souvenirs byl naprosto úžasný, takže doporučuji turistům k němu do obchodu zajít. I samotný ostrůvek nám přišel roztomilý, malý a příjemný a čistý, dobře se tam orientovalo. Jen lide tam byli takoví divně plaší.

Thoddoo oproti tomu byl obrovsky, lide ale kupodivu velmi vstřícní, hovorní, milí a více přátelští než na Rasdhoo. U bikini pláže jsou koraly, kde se moc pěkně šnorchlovalo. :) Bylo tam ale vice odpadků a paradoxní bylo, že i když je to velký producent ovoce a zeleniny, že se tam nedalo nikde koupit. Málo restaurací či obchůdků. Jedli jsme jen v Cottage Village.

Na Rasdhoo se rozhodně vyplatilo jít na jídlo do restaurací mimo ubytko. V hotelu Retreat bylo jídlo asi tak 3x dražší než venku v restauracích. Perly jsme nakoupili dle doporučení a pěkně je i usmlouvali. :)

No doufám, že se nám někdy povede tuto cestu zopakovat. Ted už vím, že 14 dní na Maledivách může být i více než nudný pobyt v rezortu. Určitě bych chtěla navštívit více ostrůvku, protože každý je úplně jiný a navíc ceny jsou opravdu levné. Doufám, že to ještě nějakou dobu takto zůstane, i když se bojím s ohledem na výstavbu, kterou jsme tam viděli, že to asi tak nebude. Máme zážitky na celý život. :) Díky moc a mějte se hezky"

Dana

OWH odpovídá: "Moc děkujeme za pár krásných řádků. Jsme rádi, že jste měla krásný pobyt a nezapomenutelné zážitky."

#Rasdhoo

 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP