top of page

Skvělá a nazepomenutelná dovolená na ostrově Thinadhoo v hotelu Plumeria Maldives


Plumeria Maldives, Boutique, Thinadhoo, Vaavu atol, Maledivy

Klient: Jana & Eva, Jižní Morava, Termín: Říjen/Listopad 2015, Lokace: Plumeria Boutique na Thinadhoo, Vaavu atol

Jana nám napsala: "Chtěla bych Lucce velmi poděkovat za úžasnou dovolenou, kterou zrealizovala a všem, kteří snad váhají, bych ji velmi ráda doporučila. Byla to naprosto skvělá, luxusní a nezapomenutelná dovolená!! Organizace všeho byla bez jediný chybičky a výběr místa naprosto odpovídal našim představám. Klidný lokální ostrov s nádhernými plážemi a podmořským životem, úžasný, milý a ochotný personál penzionu a vůbec samotný hotel Plumeria na ostrově Thinadhoo byl opravdu skvělý.

Thinadhoo, Vaavu atol, Maledivy

Dovolený si už hodně let plánuji sama bez CK, navštívila jsem už Maledivy i na privátním ostrově - resort, takže mohu srovnávat a vím, že pokud se sem znovu vrátíme, což je určitě v plánu, bude to zase s Luckou. :-) Pokud chcete poznat opravdové Maledivy s usměvavými domorodci a výbornou kuchyní, rozhodně vyzkoušejte lokální ostrovy!!! Lucie je velmi ochotná a milá mladá dáma s osobním přístupem, což v běžných CK rozhodně čekat nemůžete. Touhle cestou znovu moc děkuji a budu se těšit, že spolu zorganizujeme na Maledivách něco ještě většího, než jen dovolenou." :-)

Jana

OWH odpovídá: "Moc děkujeme za pár krásných řádků. Jsme rádi, že jste měla krásný pobyt a nezapomenutelné zážitky. Ráda jsem Vás poznala i osobně a těším se i příště na viděnou."

Comments


bottom of page