top of page

Thinadhoo je perfektní lokalita na šnorchlování


Plumeria Maldives, Boutique, Thinadhoo, Vaavu atol, Maledivy

Klient: Monika & spol. (5 osob), Liberec, Termín: Únor 2016, Lokace: Plumeria Maldives, Boutique na Thinadhoo, Vaavu atol

Monika nám napsala: "Dobrý den Lucie, spolupráce s OWH byla bez chybičky, oceňuji rychlost reakcí na mejl či whatsapp, zaslané materiály s podrobnými informacemi, spolehlivost v řešení nečekaných situací. Všem bychom doporučili aktivní cestování na Srí Lance a následně odpočinek na Maledivách!

Byli jsme velice spokojeni s výběrem ostrova a hotelu, co jste nám doporučili! Lokalita na šnorchlování naprosto ideální - i pro děti (4 a 7) - korály hned u břehu. Ostrov je malý, na pláži má člověk soukromí, jaké potřebuje, jestli se na bikini beach sešlo kolem 15ti lidí, tak to je hodně!! My jsme spíš chodili někam mimo, protože jsme stejně byli pořád ve vodě (ležing neproběhl. :-) Určitě doporučujeme "výlet" šnorchlování se žraloky (2 - 3 m)! Hotel Plumeria je moc pěkný, pokoje prostorné, čisté, personál ochotný a milý. Při snídaních bychom ocenili více ovoce či zeleniny, ale večeře na pláži zůstanou (pro mě osobně) moc příjemnou vzpomínkou. Sice začínají až v 19:30 h., ale možnost od stolu pozorovat rejnoky a malé žraloky ve vodě je opravdu jedinečný zážitek!

Posílám pár fotek včetně okamžiků z výletu na opuštěný ostrov, kde mi zahráli, zatančili a zazpívali k narozeninám. :-) Díky moc za spolupráci a pokud by chtěla nějaká rodina s dětmi nějaké informace, rádi poskytneme naše postřehy. pěkné dny!

Monika a spol.

OWH odpovídá: "Moc děkujeme za pár krásných řádků. Jsme rádi, že jste měli krásný pobyt a nezapomenutelné zážitky!"

Comments


bottom of page