top of page

Malebný ostrov Thinadhoo a pěkný hotel Plumeria Maldives


Plumeria Maldives, Boutique, Thinadhoo, Vaavu atol, Maledivy

Klient: Martin & Nicol, Brno, Termín: Březen 2016, Lokace: Plumeria Boutique at Thinadhoo, Vaavu atol

Martin nám napsal: "Dobrý den, jsem vážně ráda, že jsem na Vás našla doporučení. Komunikace s Vámi byla výborná a rady ohledně výběru ostrova pro náš pobyt, vedly k té správné volbě.

Thinadhoo, Vaavu atol, Maledivy

Ostrov Thinadhoo je opravdu malebný, místních zde žije málo a všichni jsou milí. Bikini beach je zde nádherná, čistá a dlouhá, takže člověk může mít kus pláže jen pro sebe. Hotel Plumeria nás velmi příjemně překvapil. Nečekali jsme, že je možné někde na Maledivách získat „za tak málo peněz, tolik muziky“. Hotel je pěkný, pokoje uklízí 2x denně a personál je neuvěřitelně ochotný. Byli jsme už na pár luxusních dovolených, ale nikde se o nás nestarali takto. Cítili jsme se královsky. Další samostatnou kapitolou je jídlo… Každý večer jsme večeřeli na pláži, což bylo jako z pohádky. Jídla je spousta, každý večer úplně jiné, ale pokaždé výborné.

Plumeria Maldives, Boutique, Thinadhoo, Maledivy

Tato dovolená opravdu překonala naše očekávání a přivezli jsme si úžasné zážitky! Děkujeme a Vaše služby doporučujeme všem, kteří chtějí poznat Maledivy, jak je znají z obrázků.

Martin + Nicole

OWH odpovídá: "Moc děkujeme za pár krásných řádků. Jsme rádi, že jste měli krásný pobyt a nezapomenutelné zážitky! Já sama už se nemůžu dočkat, až budu za pár dní na Plumerii a Thinadhoo zpět. Je to moje srdcovka!"

Comments


bottom of page