Recenze | Maledivy s Lucií II / 2019 & Fehendhoo


Klient: Alena & spol., Karlovarsko, Termín: Leden/Únor 2019, Lokace: TME Retreats na ostrově Dhigurah a Plumeria Maldives - Plumeria Boutique na ostrově Thinadhoo na Vaavu atolu, Projekt: Poznávací okruh II - Maledivy s Lucií aneb Maledivy s česky hovořícím průvodcem, ostrov Fehendhoo, Hulhumale a návštěva resortu Centara Ras Fushi 5*.

Alena nám napsala: "Ahojky Lucko, zasílám pár řádek. Na začátek bych začala poděkováním za zajištění krásné dovolené. Od samého začátku byla spolupráce s vámi naprosto úžasná, a to i přes to, že jsme měli dost požadavků, otázek a několik změn. Vždy jste okamžitě reagovali a poradili, co by bylo nejlepší. A proto jsme vyrazili právě s vámi.

Nejprve parádních 8 dní s naprosto skvělou bandou a Tebou. Viděli jsme krásné dva ostrovy, ochutnali spoustu dobrot. Šnorchlování se žraloky - zážitek na celý život. Ten pocit, že svojí první rybu jsem chytila právě na Maledivách - no komu se tohle poštěstí. Každý večer tvé vyprávění o Maledivách - to my bude fakt chybět. :-)

Dalších 7 dní jsme si užili naprostého relaxu na krásném a klidném Fehendhu a poznali další ostrov. Tam jsme si dostatečně odpočinuli a vychutnali si pláž sami pro sebe a načerpali síly na přejezd do Hulhumale. Výlet na rezort byl také na jedničku.

A pak už jsme se jen smiřovali s tím, že tento ráj musíme opustit. Odlétali jsme s těžkým srdcem. Na závěr bych to shrnula. Děkujeme Ti za krásnou a dokonalou dovolenou. Všechno máš naprosto dokonale zpracované a opravdu se o klienty staráš od začátku až do konce. Pokud na Maledivy, tak jedině s Tebou. Děkuji, že jsi se do toho pustila a my díky Tobě mohly tohle zažít. Přeji ti spousty spokojených klientů."

Alča, Martin & Danda

OWH, Lucie odpovídá: "Ahoj Ájo a spol., moc děkuji za krásnou recenzi. Bylo to s vámi moc fajn. Vzpomínám na vás. Doufám, že se ještě jednou uvidíme u nás na Fehendhoo..."

#MaledivysLucií #Maledivysprůvodcem #poznávacíokruh #Thinadhoo #Vaavuatol #Dhigurah #Fehendhoo

 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP