Recenze | Plumeria Maldives na Thinadhoo


Klient: Honza & Terka, okres Rychnov nad Kněžnou, Termín: Září/Říjen 2018, Lokace: Plumeria Boutique na Thinadhoo, Vaavu atol

Honza nám napsal: "Ahoj Lucko, se službami "other way holiday" jsme byli nadmíru spokojení, komunikace byla bezproblémová. Informací jsme obdrželi opravdu dostatek, hlavně musím ocenit ty, které se týkaly výletu do hlavního města Male s užitečnými tipy a historií nejvýznamnějších budov.

Let bohužel nebyl až tak super, protože jsme měli dlouhé čekání mezi lety, za což "other way holiday" nemůže, protože letenky jsme si zařizovali sami. Jinak Qatar Airways mají skvělé služby, což se o SríLankan Airlines už říct nedá.

Při příletu bylo deštivé počasí a moře bylo rozbouřené, takže transfer lodí byl docela dobrodružný, ale nakonec jsme to zvládli. Po příjezdu na ostrov jsme byli mile překvapeni, jakého přivítání se nám dostalo, celkově služby hotelu a restaurace byly absolutně skvělé, jídla sice nebyl až tak velký výběr, ale všechno chutné. Největší dojem zanechal šéfkuchař, který se vždy ubezpečil, zda nám jídlo chutnalo a popřípadě na naši žádost nám připravil to, na co jsme měli zrovna chuť.

Využili jsme aktivity hotelu jako bylo rybaření nebo vodní sporty a přítelkyně si velice pochvalovala místní lázně, kde vyzkoušela masáž. I přesto, že jsme jeli mimo hlavní sezónu, tak jsme měli pěkné počasí, až na dva dny, kdy pršelo.

Dovolená a služby, jak cestovní agentury, tak hotelu se nám velice líbily a doufáme, že je budeme moci využít i v budoucnu."

Honza & Terka

OWH odpovídá: "Ahoj Honzo & Terko, moc děkuji za krásnou recenzi. Jsem ráda, že se vám na mém oblíbeném ostrově a v hotelu líbilo. Moc si cením komentu ohledně stravování, jelikož si z branže. Budeme se těšit na příště."

#PlumeriaTreeIslandView #PlumeriaMaldives #PlumeriaBoutique #Thinadhoo

 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP