top of page

Parádní dovolená na Sun Siyam Iru Veli na Dhaalu atolu na Maledivách


Sun Siyam Iru Veli na Dhaalu atolu na Maledivách

Klient: Petr, Johana a Matěj (1 rok)

Termín: Duben 2021

Lokalita: Resort Sun Siyam Iru Veli na Dhaalu atolu na Maledivách

Petr nám napsal: "Dobrý den Lucie, bylo to parádní. Resort, jídlo, personál - vše super. Ve všem nám vyšli vstříc. I nám udělali výlet, abychom mohli i s tím naším prďolou. Takže spokojenost. Jen jedna výtka, kousek od naší vilky byla nějaká přečerpávací jednotka na moři a vedla k ní nějaká trubka, která byla asi 3 metry v moři. Takže to trochu kazilo dojem. Na druhé straně ostrova to bylo stejné, takže ani nebyl důvod měnit vilu. Hned jsem vás vychválil našim známým a předal kontakty. 😉 Petr"

Lucie aneb other way holiday: "Dobrý den Petře, jsem moc ráda, že se Vám na Sun Siyam Iru Veli líbilo. Opravdu moc děkuji za doporučení tolika klientů. Budeme se moc těšit na příště, naši stálí klienti a ti, co nás doporučují, u nás mají slevičky a různé bonusy. Ať se daří! Lucie a spol."


Poznámka: Přečerpávací jednotka a trubky, které jsou zmíněné v recenzi, jsou zařízení, která v posledních letech najdeme na mnoha resortech. Jedná se o zařízení, které z mořského dna těží písek a pomocí trubek jej dosypává na pláže, které se tímto způsobem udržují. Díky oteplování planety je mořská hladina čím dál vyšší a moře čím dál divočejší, a v případě špatného počasí, velké vlny berou část pláží.

Comentarii


bottom of page