top of page

Malý ráj Omadhoo s královskými službami Scuba Inn


Scuba Inn, Omadhoo, Maledivy

Klient: Tereza & Bára, okres Havlíčkův Brod, Termín: Listopad / Prosinec 2018, Lokace: Scuba Inn na Omadhoo, Alif Dhaal atol. Maledivy.

Tereza & Bára nám napsaly: "Dobrý den Lucie, naše dovolená proběhla naprosto v pořádku. V první řadě bychom rádi poděkovaly Vám, za skvělou a rychlou komunikaci a podrobné informace.

Především bychom však chtěly vyzdvihnout místo, které jste nám doporučila z našeho malého výběru - ostrov Omadhoo a guest house / penzion Scuba Inn.

Ostrov jako takový je opravdu maličký a o to víc jsme ocenily atmosféru, která na ostrově panuje, velmi přátelští domorodci, který se o svůj kousek ráje na zemi opravdu s láskou starají. V neposlední řadě bychom rádi poděkovaly personálu ve Scuba Inn, který o nás královsky pečoval a tím učinil naši dovolenou opravdu nezapomenutelnou.

Rádi se sem budeme vracet! Děkujeme."

Tereza a Bára

OWH odpovídá: "Moc děkujeme za krásnou recenzi a jsme rádi, že se vám na jednom z našich oblíbených ostrovů líbilo. Budeme se moc těšit i na příště."

Poznámka: Tereza a Bára jsou naše stálé klientky. V roce 2016 s námi cestovaly na dnes již opravdu velmi obydlené a turisty přeplněné ostrovy Maafushi a Guraidhoo.

Comments


bottom of page