Recenze | Dhigurah, Plumeria Maldives & Paradise Island Resort


Klient: Jan, Silvie & Barunka (1 rok), Ústí na Labem, Termín: Březen 2017, Lokace: TME Retreats at Dhigurah, Plumeria Boutique at Thinadhoo, Vaavu atol, Paradise Island Resort & Spa

Honza nám napsal: "Dobrý den Lucie, i přesto, že od naší dovolené uběhl právě rok, tak i my bychom ohodnotili na dovolenou na Maledivách, kterou jste nám naplánovala od A - Z :-). V úvodu musíme vyzdvihnout Vaše neskutečné organizační schopnosti!! Dle vašich instrukcí v itineráři snad nebylo ani možné, aby se něco pokazilo, snad jen počasí :-), ale i to bylo prostě DOKONALÉ!!!

První naší zastávkou byl ostrov Dhigurah, TME Retreats krásný ostrov, přes džungli jsme došli až pláž, kde jsme většinu dne byli sami ubytování moc pěkné a čisté, jídlo výborné a velice milý a ochotný personál.

Dále jsme pokračovali na ostrov Thinadhoo, hotel Plumeria. Když jsme přijeli na Thinadhoo, tak pro nás osobně to bylo jako přijet do OPRAVDOVÉHO RÁJE!!!! Byla to prostě BOMBA!!! Ubytování, personál, jídlo, ale hlavně to NEJÚŽASNĚJŠÍ šnorchlování přímo z pláže. Bylo to NEJLEPŠÍ, co jsme kde viděli a zažili!!! Místní lidé byli velice přátelští, hlavně co se týkalo naší 2leté dcery :-).

A naší poslední zastávkou na Maledivách byl Paradise Island Resort. I tady bylo vše v naprostém pořádku, ale celkově to byla pro nás trošku nuda a komerce, pro druhého zn. IDEÁL :-).

Na závěr bychom Vám chtěli STRAŠNĚ MOC PODĚKOVAT za zorganizování naší dovolené, díky Vám a Vašemu osobnímu přístupu, byla naše dovolená opravdu NÁDHERNÁ!!! Přejeme Vám mnoho spokojených klientů."

Honza, Silva a Barunka

PS: chtěla bych vás poprosit o cenový nástřel - únor/březen 2019, 2 dospělí + 1 dítě (3,5), 7 nocí na Plumerii a 7 noci ve vašem hotelu Atholhu Residence. Předem moc děkuji :-). "

OWH odpovídá: "Moc Vám děkuji za krásnou recenzi. Jsme rádi, že se Vám na Maledivách líbilo a byli jste s námi spokojeni a vše bylo dokonalé. Už se moc těšíme, až vás budeme moc uvítat u nás na Atholhu Residence."

#ParadiseIsland #PlumeriaTreeIslandView #PlumeriaMaldives #PlumeriaBoutique #Thinadhoo #Dhigurah #TMERetreats

 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP