top of page

Nejhezčí dovolená v životě na Thoddoo, Ukulhas a Thinadhoo


Plumeria Boutique, Thinadhoo, Maledivy

Klient: Jiří a spol (4 pax.)., Hradec Králové, Termín: Říjen/Listopad 2016, Lokace: Thoddoo Retreat at Thoddoo, Gunbaru Inn and Ukulhas a Plumeria Maldives at Thinadhoo

Jiří nám napsal: "Ahoj Lucko, opožděně, ale přeci moc děkujeme za zprostředkování naší nejhezčí dovolené na přelomu října a listopadu 2016.

Ještě pořád nás hřeje maledivské sluníčko, šimrá bílý písek, a stále vidíme nádherné zelené palmy a přenádherné moře. Přestože jsme se termínově „nešesli“ s termínem okruhu I. a museli jsme okruh absolvovat „po svých“ tedy sami bez průvodce, přesto to byl úžasný zážitek. A za organizaci všeho musíme moc poděkovat, vše klapalo přesně tak, jak mělo.

Další věc, kterou musím ocenit, že to bylo vcelku příjemné i cenově a když se chytnou za super cenu letenky….Naše první kroky, no spíš naše první plavba směřovala na úžasný ostrov Thoddoo, kde se moc líbilo. Úžasný obydlený ostrov plný lidí, nádherná pláž (bezkonkurenčně nejhezčí z celého pobytu) a krásné plantáže. V penzionu Thoddoo Retreat nás ubytovall Abdulah, takový správný místní „týpek“. Občas u něj zaskřípala organizace pobytu, ale přístupem a vším nás zase dostal. Jako bonus bylo, že na letišti nás (neočekávaně) čekal jeho bratr a po domluvě s ním jsme se nemuseli přesouvat po Male na jiný terminál. Na tomto ostrově kromě báječné pláže a nádherného moře vyzdvihujeme a chválíme sice místní restauraci, sice obyčejnou, ale s opravdu výborným menu. Nachází se hned u „fotbalového hřiště“.

Thoddoo, Alif Alif atol, Maledivy

Na další tři dny přepluli na Ukulhas. Menší ostrov než Thoddoo. Na tomto ostrově v báječném penzionu jsme se s Luckou viděli a měli možnost si popovídat, vyměnit zážitky. Ukulhas se nám rovněž velice líbil, krásný obydlený ostrov, veliká pláž s bílým pískem. I zde mohl člověk poznat místní kulturu a příjemné místní obyvatele, které pokud se usmějete, tak Vám úsměv vždy vrátí a pokud prohodíte pár slov, nebrání se komunikaci.

Na a nakonec jsme se po půldenním trmácení na místních trajektech (nemyslím to vůbec hanlivě či urážlivě, i to byl báječný zážitek se sluněním na horní palubě, se zastávkami na dalších ostrovech) vylodili na ostově Thinadhoo, kde jsme si s příslovečným „nejlepší na konec“ mohli užít závěrečné 4 dny na hotelu Plumeria Maldives. Co dodat k ostrovu a „Plumérce“.

Nic, toto místo mohou vystihnout pouze a jen samé superlativy – paráda – super ubytování, báječná pláž, výborné jídlo, Ani se nám opravu nechtělo zpět, ale tak nějak se začíná stýskat a v duchu už plánujeme (možná i ve větším počtu) další cestu na další „malé divy“, což určitě maledivské souostroví je. A jedním z našich cílů určitě jedním z cílů bude Lucko Tvůj penzion.

Ukulhas, Alif Alif atol, Maledivy

Přestože jsme se s Luckou potkali jen krátce na jednom z našich navštívených ostrovů, musím konstatovat, že vše, tedy hlavně příprava, komunikace před cestou, Vaše rady a doporučení, které před odletem obdrželi byly opravdu všezahrnující. Díky tomu jsme si užili 12 báječných dnů dovolené.

Pokud bychom měli příště navštívit Maledivy, tak určitě zase jen v rámci naší skvělé zkušeností a tedy jako „Maledivy s Lucií“ a to ať již v rámci některého z okruhů nebo bychom si nechali od Lucky „ušít dovolenou na míru“. Jak je vidět, je Lucka už doma na Maledivách, kdo umí, ten umí. Zbývá jen moc a moc poděkovat za zprostředkování všech ubytování, dík za doporučení, tipy, přípravu a top organizaci naší dovolené. Kdo váhá (stejně jako my) tak neváhejte už ani minutu! Vše opravdu funguje, chce se to jen odhodlat a odletět a vše nechat na Lucce. A i kdyby jste Lucii neviděli, tak ji stejně jako my budete znát. Ještě jednou díky za přístup Lucko a kdyby příště na Maledivy tak „Maledivy s Lucií“."

Jirka, Iva, Roman, Honza

OWH odpovídá: "Děkujeme za recenzi, jsem moc ráda, že se vám na mých oblíbených ostrovech líbilo. Bylo fajn vás potkat osobně na Ukulhas a moc se budu těšit na příště!

bottom of page