Recenze | Dhiffushi & Plumeria at Thinadhoo


Klient: Markéta & Tomáš, Znojemsko, Termín: Květen/Červen 2017, Lokace: Rashu Hiyaa at Dhiffushi, Plumeria Maldives at Thinadhoo

Markéta & Tomáš nám napsali: "Dobrý den. Konečně se k tomu dostávám, protože návrat z ráje do práce byl hrozně rychlý... Chtěla bych vám moc poděkovat za skvělý přístup a rychlou komunikaci, protože vaše pomoc na místě se nám velice hodila.

Naše dovolená byla na 14 dni a zvolili jsme si na první polovinu ostrůvek Dhiffushi a na druhou polovinu ostrov Thinadhoo.Protože jsme se vydali na konci května a zrovna začal Ramadan, hned po příjezdu do Male jsme u přepážky, kde se kupuji lístky na veřejné trajekty zjistili, že naše loď na ostrov nejede. Okamžitě jsme kontaktovali Lucii a ta obratem zařídila speed boat, takže prvotní krize byla zažehnána :-)

Oba dva ostrovy jsou nádherné a mají něco do sebe. První týden nám pár dnů propršelo, takže jsme využili hotelové přízemí (billiard, šipky, Ping Pong), nezažila jsem příjemnější a ochotnější personál hotelu, bylo to něco neuvěřitelného a cítili jsme se tam "jako doma".

Thinadhoo už bylo úplně něco jiného, dalo by se říct, takový skoro resort, kouzelné místo, skvělý servis.Tady počasí celý týden bez mráčku, tím že nebyla sezóna na obou ostrovech nás bylo na hotelích 5-10 ubytovaných, takže pláže pouze pro nás, nikde nikdo... Nedá se ani slovy popsat jak jsme si užívali podmořský svět, počasí, moře, klid...

Maledivy jsou nádherné a pokud se sem někdy vrátíme, tak opět rádi využijeme služby Lucie, protože s instrukcemi, co nám poslala (kde vystoupit, kam jít, kolik peněz zaplatíme...) se nemusí nikdo bát a neztratí se nikde! Moc vám děkujeme za doporučení ostrovů, protože jsme měli i díky vám nezapomenutelnou dovolenou, o které jsem vždycky snila a dokonce došlo i k zasnoubení. :-)" S pozdravem

Markéta & Tomáš

OWH odpovídá: "Děkujeme za recenzi, jsem moc ráda, že se vám Dhiffushi i Thinadhoo líbilo. Njn. Ramadán, změny v dopravě doslova každých 5 minut. Moc gratulujeme k zasnoubení, přejeme hodně štěstí a rádi vám dovolenou připravíme i příště. Naši stálí klienti u nás mají věrnostní slevičky.


 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP