Recenze | Plumeria Boutique at Thinadhoo


Klient: Lenka a Michal, Praha, Termín: Březen 2017, Lokace: Plumeria Boutique at Thinadhoo, Vaavu atol

Lenka & Michal nám napsali: "Dobrý den Lucie & spol., omlouváme se, že nám to trvalo tak dlouho, než jsme odpověděli, ale potřebovali jsme trochu času na utřídění myšlenek po návratu z ráje do reality všedního dne.

Vezmu to úplně od začátku. Na letišti si nás pár minut po příletu sám ode sebe našel delegát od Plumerie a řekl nám, kde a v kolik máme být připraveni k odplutí. Nalodili nás i naše kufry, které jsme později našli až rovnou na pokoji :o) Na ostrově proběhlo krátké uvítání na molu a další pak na recepci, včetně osvěžujícího welcome tea drinku. Pár minut po příchodu na pokoj nám také donesli předem domluvenou postel navíc. Vše s úsměvem a velmi příjemné a klidné atmosféře.

V podstatě se dá říci, že takhle skvělý servis a přístup k hostům panoval po celou dobu našeho pobytu. Ať jsme si domluvili, nebo požádali o cokoliv, s ničím nebyl problém a všechna naše přání byla splněna k naší úplné spokojenosti. Díky tomu byl celý pobyt skutečně odpočinkovou dovolenou, kdy jsme se nemuseli starat opravdu o nic.

Co se týče koupání a šnorchlování, ( což byly naše hlavní činnosti :o) ), to bylo jedním slovem úžasné ! Voda teplá jak doma vaně ( dvě hodiny v moři nebyly výjimkou ), čistá se skvělou viditelností a podmořský život ? Fantazie ! Tolik druhů korálových ryb doslova pár metrů od břehu bylo až k neuvěření. K vidění tu také byli želvy, trnuchy , menší druhy rejnoků, malý černoploutví žraločci a také několik murén. Ostatně vidět plavat dospělou murénu na vzdálenost pár metrů je Zážitek ! A ocitnout se uprostřed několika set členého hejna ryb pak vzbuzuje doslova nadšení :o). A nesmím také zapomenut na delfíny, kteří se objevili při jednom z našich výletů a kteří si skákání a plavbu okolo lodi opravdu užívali.

Bikini beach na ostrově je skvělá a díky tomu jak je dlouhá, jsme měli občas pocit, že jsme tam sami. :o) Parádní je, že k pláži se dá jít podél vody v písku prakticky rovnou od hotelu. Druhá cesta vedoucí středem ostrova místní zástavbou a pak džunglí po perfektně upravených cestičkách byla také zajímavá. Navíc se dá všude úplně v klidu chodit naboso a jestli si dobře vzpomínám, žabky jsme měli na noze za celou dobu asi 2x.

Nabídka aktivit je také bohatá, od hraní kulečníku, stolního fotbalu a ping pongu, zapůjčení si všeho možného vybavení a techniky do vody, až po mnoho různých výletů lodí na různá téma. Některých jsme také s chutí využili :o)

Další věcí, která se nám velmi líbila, bylo, že jsme nebyli v klasickém resortu, ale na ostrově, kde žije i místní komunita a měli jsme tak možnost alespoň trochu nahlédnout do života místních obyvatel. Místy probíhal čilý stavební ruch a bylo zajímavé sledovat jaký způsobem zde staví. A pozorovat vykládku zásobovací lodi ( typu kocábka těsně před potopením ) byl taktéž zážitek. Co se z ní všechno vyložilo na břeh, tomu se nechtělo věřit ! Svolávání k večerní modlitbě bylo zase dobrým časovým orientačním bodem, protože volání muezzina (nebo spíš reproduktoru) bylo slyšet po celém ostrově. A nenápadně nahlédnout do mešity bylo také zajímavé. Mimochodem, mešita byla snad nejlépe udržovanou budovou ze všech staveb používaných místními obyvateli :o)

Parádním zakončením každého dne byla večeře, která vždy probíhala venku při svíčkách před budovou Sea view na okraji hotelové pláže, přičemž některé stoly byli max. dva metry od vody. Vždy jsme se všichni skvěle najedli a někdy se nemohli rozhodnou co si dáme, protože vařili opravdu výborně a nabídka byla opravdu bohatá.

Vrcholem při poslední večeři byl dort k narozeninám pro našeho staršího syna, který upekli přes den v místní hotelové kuchyni a čtyři chlapci z personálu mu ho předali spolu s malým dárkem a společně s mnoha hosty mu zazpívali "happy birthday". Byl to velmi dojemný moment, neboť něco podobného jsme nečekali a pro syna to byl zážitek na celý život. :o)

Návštěvu Malé jsme odložili na jindy, protože byla možnost odjet z ostrova až ve 14:00 hod. odpoledne, takže jsme ještě využili poslední možnost vykoupat se a dát si v klidu oběd. Díky vstřícnosti personálu jsme nemuseli pokoj vyklízet ráno, ale opouštěli jsme ho až těsně před odjezdem. Na lodi jsme pak byli jedinými pasažéry.

Úžasným a skoro až dojemným byl ten moment, kdy se s námi v přístavu loučilo několik členů personálu, kteří nám všichni po odražení od mola mávali na rozloučenou po celou dobou, co náš člun mohli vidět už jen jako pouhou tečku na širém moři. I tento fakt přispěl k našemu konstatování, že takhle milý, ochotný a usměvavý personál, jsme nikde jinde opravdu nezažili.

Budete-li někdy v kontaktu s managementem Plumerie, vyřiďte jim prosím naše vřelé poděkování a velkou pochvalu za vše, co pro své hosty jejich zaměstnanci dělají.

Vám Lucie, a vašemu týmu, chceme moc poděkovat za zařízení tohoto úžasného pobytu. Vše fungovalo tak, jak bylo domluveno, po všech stránkách jsme se na vás mohli spolehnout. Děkujeme!

Doufáme také, že v budoucnu budeme moci využít opět vašich služeb, protože jsme celá rodina shodli, že jsme na Maledivách rozhodně nebyli naposledy!

V příloze pak zasíláme pár fotek, pokud budete chtít některou použít, samozřejmě klidně můžete.

P.S. Trochu jsme se rozepsali, takže doufáme, že vám nebudeme tímto textem příliš spamovat email :o)

P.P.S. Jediné co se vlastně trochu nepovedlo je, že zatím k určeným adresátům z řad rodiny a přátel ani po měsíci nedorazil žádný z deseti poslaných pohledů :o( .... ale stále doufáme :o)"

Lenka a Michal

OWH odpovídá: "Moc Vám děkuji za recenzi. Jsme rádi, že se Vám cestování s námi líbilo a byli jste s námi spokojeni. Stavba už je skoro hotová. Pohledy je lepší posílat přímo z Male.

Poznámka: Lenka a Michal se také účastnili mé prezentace Dotek Malediv.

#PlumeriaTreeIslandView #PlumeriaMaldives #PlumeriaBoutique #Thinadhoo

 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP