Recenze | Maledivy s Lucií I / 2016


Klient: Tomáš & Vašek, Zdíkov/Katovice, Termín: Říjen/Listopad 2016, Lokace: Relax Lodge - Thoddoo, Tesoro View - Rasdhoo, Gunbaru Inn - Ukulhas, H78 - Hulhumale, Projekt: Poznávací okruh I - Maledivy s Lucií aneb Maledivy s česky hovořícím průvodcem

Tomáš nám napsal: "Milá Lucko, chtěl bych tě hned na začátku poděkovat za splnění cestovatelský sen! Prozkoumat tento úžasný kout světa pod Tvojí taktovkou byla skvělá volba. Vše klapalo na 100%.

Po příletu jsme se hned přesunuli rychlolodí (při poměrně vysokých vlnách to bylo docela sranda :-D) na první ostrov Thoddoo, velký zelený ostrov s papayovými plantážemi a krásnými plážemi, super aklimatizační 3 dny, po kterých jsme přejeli na Rasdhoo, ráj potápěčů, okolní lokality na šnorchl při kterých uvidíte snad úplně vše - super, k tomu grilování na opuštěném ostrůvku a koupání na okolních "sand bankách".

Další po dvou dnech následoval Ukulhas, kříženec obou předchozích, krasný ostrov plný zeleně, širokých bílých pláží, tyrkysového moře, úžasným šnorchlem a nočním rybařením.

Poslední den byl spjat s návštěvou hlavního města a přilehlého ostrova Hulhumale.

Program byl nabitý, ale nijak náročný, prostě ideální kompromis pro koupání, opalovačku a poznávání. Po celou dobu pobytu o nás bylo postaráno v místních malých hotelech na výbornou.

Nic se nedá vytknout ani místním, jsou velmi milý, usměvavý a velmi ochotní. Naše předsudky o muslimech zde ihned byly pryč.

Dalším velkým plus je výborná místní kuchyně. Na závěr bych chtěl asi jen napsat, že to byla prostě bomba, nezapomenutelný zážitek z ráje, který doufám, že si někdy zopakuji. Díky moc!"

Tomáš

OWH, Lucie odpovídá: "Moc děkuji za krásnou recenzi. Jsme moc ráda, že se vám cestování se mnou líbilo a bude mě potěšením kdykoliv příště. Moc jsem si to s vámi užila. Byli jste moc fajn!!!"

#MaledivysLucií #Maledivysprůvodcem #poznávacíokruh #Thoddoo #SereneSky #GunbaruInn #Ukulhas #Rasdhoo

 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP