Recenze | Maledivy s Lucií II / 2016


Klient: Dominika & Adéla, Bratislava, Slovensko, Termín: Listopad 2016, Lokace: TME Retreats - Dhigurah, Plumeria Maldives, Boutique - Thinadhoo, Vaavu atol, H78 - Hulhumale, Projekt: Poznávací okruh II - Maledivy s Lucií aneb Maledivy s česky hovořícím průvodcem

Domča & Adél nám napsaly: "Ahoj Luci, ako prvé by sme ti chceli poďakovať za najúžasnejšiu dovču v našom živote! Bola naozaj TOP!!!!

Každý deň super naplánovaný program tak, aby sme sa ani minútu nenudili. Samé výlety, rybačka, šnorchlovačka s whalesharkom (aj keď iba chvíľku vďaka rusákovi :-)) bola neskutočná a nočná šnorchlovačka so žralokmi to bol iný adrenalín. Alebo „obyč“ šnorchlovačky boli tiež super. Hlavne vtedy, keď okolo nás si preplávali delfíny.

A tie krásne pláže! Krásny biely piesok, modručký oceán,....KRÁSA. Ubytko bolo tiež parádne. Hlavne Plumeria. Teda nie žeby prvý hotel bol zlý to nie. Tiež sa o nás super postarali, ale s Plumeriou sa to nedá porovnať! Zamestnanci boli TOP!!!! Uplní zlatúšikovia. Oni by nám aj modré z neba zniesli.

2x do dňa uprataná izba, zvieratká z uterákov, stále sa pýtajúci šéfkuchár či sme so všetkým spokojní, vodné športy zadarmo, neskutočné šnorchlovačky rovno z pláže, fakt super. Aj keď pri rybačke zo mňa mali asi nervy, keď 20 minút ťahali ten najväčší koral na svete. :-D

No a posledný a najväčší TOP si bola ty. :-) Si neskutočný človek a naozaj sme obidve radi, že sme mali možnosť ťa spoznať. A keďže jediné čo nám chýbalo ku šťastiu sú manty, tak nám nič iné nezostáva len sa vrátiť budúci rok. :-)

Takže šup šup do práce a rýchlo postavte hotel nech sa budúci rok vidíme. :-)

Tvoje Retarďáčky Domča a Adel

OWH, Lucie odpovídá: "Jsme moc ráda, že se Vám cestování se mnou líbilo a bude mi potěšením i příště. Moc jsem si to s vámi užila. Byli jste fakt super parta!!! My tři jsme si dokonale sedly! Už se těšíme, až se znovu uvidíme." :-D

#MaledivysLucií #Maledivysprůvodcem #poznávacíokruh #Thinadhoo #Vaavuatol #Dhigurah

 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP