Recenze | Plumeria Maldives, Thinadhoo


Klient: Kamil & Žaneta, Štramberk, Termín: Únor 2017, Lokace: Plumeria Maldives, Boutique at Thinadhoo, Vaavu atol

Kamil & Žaneta nám napsali: "Dobrý den Lucie a celému týmu. Je to již cca 2 týdny co jsme doma a tak uzrál čas malé zhodnocení. Po společné diskuzi nad možnostmi naší svatební cesty jsme zvolili variantu kombinace cestování po Srí Lance a relaxační pobyt na Maledivách. To se ukázalo jako perfektní volba. :-) Co se týče samotného pobytu na Maledivách, Lucie navrhla Thinadhoo a hotel Plumeria.

Spoustu jsme toho načetli, prohlíželi fotky a člověk vždy odjíždí s pocitem, že realita nebude 100% taková, jakou jí očekává. Nicméně už při příchodu na letištní molo v Malé dostane neznalý Evropan první příjemnou „facku“ – barva vody je naprosto úžasná a vrkot rychlo-lodí střídajících se v přístavu jen dokreslí očekávání. Nějaká ta hodinka poskakování po vlnách a už se před Vámi pomalu objevuje krásný palmově zelený ostrůvek lemovaný bílými plážemi, obklopený tyrkysovou – křišťálově čistou vodou. A světe div se, tak krásně to nevypadá ani na fotografiích.

Lidé na Thinadhoo jsou opravdu velmi, velmi přátelští a na rozdíl od Srí-Lanky naprosto necítíte nějaké očekávání z jejich strany (bakšiš, snahu něco prodat, apod.) – spíše koukají zvědavě, s úsměvem, rádi poradí a zastaví se na kus řeči.

Personál hotelu Plumeria naprostá špička, servis a snaha vyjít vstříc maximální. Při krátké žaludeční nevolnosti zdarma poskytli na recepci balík léku a doplňků na rehydrataci.

Když jsem požádal o pomoc s přípravou malé oslavy narozenin pro mou ženu, nebyl v ničem problém.Připravili krásný koutek na pláži, aranžovali stůl a spoustu dalších věci – narozeninový dort ala překvapení už byla jen opravdu sladká tečka.

Jestliže jsou nějaké náměty ke zlepšení, tak možná více mořských plodů, ryb apod. na večeře – přeci jen na rozdíl od potravin jako ovoce/sýry apod. to tam je všude okolo v moři a trošku nás překvapilo, že věci jako krevety apod. si musí člověk dokoupit mimo half-board.

Co se týče ostrova, moře, flóry a fauny – dalo by se obsáhle povídat. Ale proč, tento pro nás daleký kousek země může stále objevit spousta lidí, tak proč jim kazit příjemná překvapení – je to prostě ráj! :-) Ještě jednou moc za Vše děkujeme a těšíme se zase někdy příště!"

Kamil & Žaneta

OWH odpovídá: "WOW! Nádherné! Moc vám děkujeme. Jsme moc rádi, že se líbilo.

Ty krevety a mořské plody, bohužel, i na luxusních resortech se za to platí nemalé peníze. Pokud jsou mořské plody to součástí half board nebo full board, na resortu, tak to, na noc nestojí +- 150 až 200 USD, ale 1 000 USD a víc. :-) Na mořských plodech se všude u moře vydělává. Ostrované jsou z toho živi. Dříve, když Plumeria nebyla 100% obsazena, si s jídlem kuchaři hráli více, teď už je to masovka jako všude jinde...

Příroda je na Thinadhoo fantastická. Je to opravdu jedna z nej lokalit a obydlených lokálních ostrovů na Maledivách.

Stálí klienti u nás mají slevy."

#PlumeriaMaldives #PlumeriaBoutique #Thinadhoo #PlumeriaTreeIslandView

 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP