• Kamil

Recenze | Plumeria Maldives, Thinadhoo


Klient: Kamil & Žaneta, Štramberk, Termín: Únor 2017, Lokace: Plumeria Maldives, Boutique at Thinadhoo, Vaavu atol

Kamil & Žaneta nám napsali: "Dobrý den Lucie a celému týmu. Je to již cca 2 týdny co jsme doma a tak uzrál čas malé zhodnocení. Po společné diskuzi nad možnostmi naší svatební cesty jsme zvolili variantu kombinace cestování po Srí Lance a relaxační pobyt na Maledivách. To se ukázalo jako perfektní volba. :-) Co se týče samotného pobytu na Maledivách, Lucie navrhla Thinadhoo a hotel Plumeria.

Spoustu jsme toho načetli, prohlíželi fotky a člověk vždy odjíždí s pocitem, že realita nebude 100% taková, jakou jí očekává. Nicméně už při příchodu na letištní molo v Malé dostane neznalý Evropan první příjemnou „facku“ – barva vody je naprosto úžasná a vrkot rychlo-lodí střídajících se v přístavu jen dokreslí očekávání. Nějaká ta hodinka poskakování po vlnách a už se před Vámi pomalu objevuje krásný palmově zelený ostrůvek lemovaný bílými plážemi, obklopený tyrkysovou – křišťálově čistou vodou. A světe div se, tak krásně to nevypadá ani na fotografiích.

Lidé na Thinadhoo jsou opravdu velmi, velmi přátelští a na rozdíl od Srí-Lanky naprosto necítíte nějaké očekávání z jejich strany (bakšiš, snahu něco prodat, apod.) – spíše koukají zvědavě, s úsměvem, rádi poradí a zastaví se na kus řeči.

Personál hotelu Plumeria naprostá špička, servis a snaha vyjít vstříc maximální. Při krátké žaludeční nevolnosti zdarma poskytli na recepci balík léku a doplňků na rehydrataci.

Když jsem požádal o pomoc s přípravou malé oslavy narozenin pro mou ženu, nebyl v ničem problém.Připravili krásný koutek na pláži, aranžovali stůl a spoustu dalších věci – narozeninový dort ala překvapení už byla jen opravdu sladká tečka.

Jestliže jsou nějaké náměty ke zlepšení, tak možná více mořských plodů, ryb apod. na večeře – přeci jen na rozdíl od potravin jako ovoce/sýry apod. to tam je všude okolo v moři a trošku nás překvapilo, že věci jako krevety apod. si musí člověk dokoupit mimo half-board.

Co se týče ostrova, moře, flóry a fauny – dalo by se obsáhle povídat. Ale proč, tento pro nás daleký kousek země může stále objevit spousta lidí, tak proč jim kazit příjemná překvapení – je to prostě ráj! :-) Ještě jednou moc za Vše děkujeme a těšíme se zase někdy příště!"

Kamil & Žaneta

OWH odpovídá: "WOW! Nádherné! Moc vám děkujeme. Jsme moc rádi, že se líbilo.

Ty krevety a mořské plody, bohužel, i na luxusních resortech se za to platí nemalé peníze. Pokud jsou mořské plody to součástí half board nebo full board, na resortu, tak to, na noc nestojí +- 150 až 200 USD, ale 1 000 USD a víc. :-) Na mořských plodech se všude u moře vydělává. Ostrované jsou z toho živi. Dříve, když Plumeria nebyla 100% obsazena, si s jídlem kuchaři hráli více, teď už je to masovka jako všude jinde...

Příroda je na Thinadhoo fantastická. Je to opravdu jedna z nej lokalit a obydlených lokálních ostrovů na Maledivách.

Stálí klienti u nás mají slevy."

#PlumeriaMaldives #PlumeriaBoutique #Thinadhoo #PlumeriaTreeIslandView

  • other way holiday
  • other way holidays
  • Lucie Mohelníková
  • other way holiday
  • other way holidays
  • other way holiday
  • Lucie Mohelníková
  • other way holiday
  • other way holiday
  • other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Sobota: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP