Recenze | Maledivy s Lucií II / 2016


Klient: Eva & Petr, Opavsko, Termín: Prosinec 2016, Lokace: TME Retreats - Dhigurah, Plumeria Maldives, Boutique - Thinadhoo, Vaavu atol, H78 - Hulhumale, Projekt: Poznávací okruh II - Maledivy s Lucií aneb Maledivy s česky hovořícím průvodcem

Eva nám napsala: "Jako manželé tak trochu v letech jsme zatoužili po Maledivách. Na internetu jsem po zadání Maledivy objevila nabídku různých druhů pobytu CA other way holiday, která patří Lucii Mohelníkové. Po tel. rozhovoru jsme se dohodli že zvolíme pobyt strávený a naplánovaný přímo s Lucií - OKRUH II.

Od prvního kontaktu až po termín cesty uběhl téměř rok. To si zaslouží naše velké uznání, protože nám CA zaslala velmi podrobné info včetně autentických foto míst, které navštívíme. Veškeré formality s tím spojené proběhly hladce a jako bonus nám navíc Luci poslala upozornění na slevy letenek.

Když nastal den D po příletu do Male si nás Luci vyzvedla a začala naše dovolená snů!!! Nedá se popsat všechna ta nádhera to se musí vidět!! Já se tedy omezím na jídlo, šnorchlování, výlety na opuštěné ostrovy s občerstvením, rybolov a spoustu různých aktivit v poměru k ceně a 9 dnům pobytu bylo vše TOP a předčilo několikanásobně naše očekávání.

A na závěr myslím že jsme si s Tebou Luci vytvořili přátelský vztah a velký dík za profesionální přístup k práci kterou děláš. A vůbec za to jaký jsi skvělý člověk!!! Při další návštěvě Malediv jsi pro nás jistota a kvalita, proto se na Tebe s radostí opět obrátíme. Měj se hezky Eva a Petr.

OWH, Lucie odpovídá: "Jsme moc ráda, že se vám cestování se mnou líbilo a bude mi potěšením i příště. Moc jsem si to s vámi užila. Byli jste moc fajn!!! Srandovní bylo, jak si místní na ostrovech mysleli, že jste moji rodiče." :-)

#MaledivysLucií #Maledivysprůvodcem #poznávacíokruh #Thinadhoo #Vaavuatol #Dhigurah

 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP