Recenze | Maledivy s Lucií II / 2016


Klient: Milan s rodinou (4 osoby), Praha, Termín: Listopad 2016, Lokace: TME Retreats - Dhigurah, Plumeria Maldives, Boutique - Thinadhoo, Vaavu atol, H78 - Hulhumale, Projekt: Poznávací okruh II - Maledivy s Lucií aneb Maledivy s česky hovořícím průvodcem

Milan nám napsal: "Dobrý den, Lucko. Chtěl bych Vám velmi poděkovat za krásných deset dní strávených Vašim prostřednictvím v Maledivách. Od 3.11. do 13.11. 2016 jsem se svou manželkou a dvěma dětmi (17 a 18 let) prožili na úžasných ostrovech Dhigurah a Thinadoo v hotelech TME Retreats, respektive Plumeria.

Velmi oceňuji jak přípravu pobytu z Vaší strany (dostatek informací, skvělé organizační zajištění), tak samotný průběh (perfektní a pestrý doprovodný program, výborné ubytování, milý personál a obyvatelé ostrovů, pohádkové scenérie…).

Bohužel v přístupu většiny cestovních kanceláří není moc obvyklý vstřícný, přátelský a senzitivní přístup ze strany průvodce. Ve Vašem případě byly však tyto kvality naplněny vrchovatě a Vaším skvělým přístupem a zájmem o potřeby turistů jste tak přispěla k tomu, že jsem se na Maledivách cítili opravdu skvěle.

Přiznávám, že jsme patřil k těm, kteří žili léta v přesvědčení, že Maledivy jsou dostupné jenom pro bohaté. Jsem rád, že jsem se nyní přesvědčil o opaku.

Děkuji Vám za to a přeji Vám další spokojené klienty. Držím Vám palce."

Milan Hulínský & Marie Heřmánková

OWH, Lucie odpovídá: "Jsme moc ráda, že se Vám cestování se mnou líbilo a bude mi potěšením i kdykoliv příště. Moc jsem si to s Vámi užila. Byli jste moc fajn parta!!!

Poznámka: Milan a Marie patří mezi naše VIP klienty. Cestovali s námi již podruhé a to nejen na Maledivy, ale i na Srí Lanku. Milan je známý žurnalista a Marie PR specialistka. MediaClar s. r. o.

#MaledivysLucií #Maledivysprůvodcem #poznávacíokruh #Thinadhoo #Vaavuatol #Dhigurah

 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP